Gaspardo mu Haryo mu? Yardım

Arkadaşlar öncelikle herkese Merhaba Forumda yeniyim Sizlerin bilgisi tecrübesi benim için önemli Şimdiden teşekkür ederim
12 yıldır tamburlu kullanıyorum Ve artık zıpkalı bir makine almaya karar verdim
Yaklaşık 70 dönüm yeşile yulaf, 90 dönüm de Yeşile çayır biçiyorum her yıl. Taşlı arazilerimde var iyi yerlerimde var Bu iki makine arasında kaldım. Lütfen yardım ediniz .Haryo da okuduğum kadarıyla çok iyi diyorlar Haryo 13 bin civarı Gaspardo fbr bilmiyorum sormadım Cevaplarınız için Teşekkürler

Resimler ve ekler

• F902F2E7-C6E5-4446-B13E-BA520BA20ECE.jpeg
    F902F2E7-C6E5-4446-B13E-BA520BA20ECE.jpeg
    46.3 KB · Görüntüleme: 17
Arkadaşlar öncelikle herkese Merhaba Forumda yeniyim Sizlerin bilgisi tecrübesi benim için önemli Şimdiden teşekkür ederim
12 yıldır tamburlu kullanıyorum Ve artık zıpkalı bir makine almaya karar verdim
Yaklaşık 70 dönüm yeşile yulaf, 90 dönüm de Yeşile çayır biçiyorum her yıl. Taşlı arazilerimde var iyi yerlerimde var Bu iki makine arasında kaldım. Lütfen yardım ediniz .Haryo da okuduğum kadarıyla çok iyi diyorlar Haryo 13 bin civarı Gaspardo fbr bilmiyorum sormadım Cevaplarınız için Teşekkürler
Merhabalar, bizim çevrede hemen hemen herkes bu zıpkalı tıp kullanıyor ve en çok tercih edilen marka Superior ancak bu Superior markasının da iki çeşiti varmış yerli ve Italyan diye. Italyan olanı bu çevrede 18-19 bin lira civarında satılıyor. Yerli modeli ise 11-12 bin lira civarında. Iyi günler.