Geçtiğimiz seçimler öncesi çiftçiye mazot yarı yarıya verelicekti?

Arkadaşlar trakkulüpte sürekli paylaşılıyor böyle konular. Neden sesimizi duyurmak için biseyler yapmıyoruz? Burdan birbirimize akıl vereceğimize burda isyan edeceğimize çıkalım sokaklara
Ben fransa gibi yakalım yıkalım demiyorum fransada mazota 3 yılda 10 kr zam yaptılar diye yaktılar memleketi.
Türkiyede 1 gecede 20 kr 3 yılda 3 lira zam gördük çıt yok Hortumu soksalar çıt yok
Korkak bir milletizde ondan...

Korkak bir milletizde ondan...

Korkak bir millet değiliz. Bilakis en cesur millet Türk milletidir. Yanlız sabirliyiz yeri geldiği zaman canını bile veren bir milletiz. Ekonomi bozuldu diye sokağa dökülecek değiliz. Bu Ülke yokluklar ve sefalet içinde kazanıldı. Dedelerimizin bize bu ülkeyi ne şartlarda bıraktı araştırmanızı tavsiye ederim. Saten milletin canı daha çok yanarsa millet bu işi sandıkta çözer. Alaşağı edeceği kişiyi de zamanı da bilir. Kimse Kral değil dır. Düşmez kalkmaz bir Allah dır.

Ne diyem bilemedim durmak yok yola devam hayatımız güllük gülistanlık hep beraber onlarla beraber batıyoz .ne mutlu türküm diyene

Kimsenin kimseye ideolojik görüşü ve tercihinden dolayı demeye hakkı yoktur. Ekonominin ve çiftçinin zor günler geçirdiği bu zamanlarda sorunlarımızı bu şekilde cözmemeliyiz. Yoksa bizde biliyoruz gidişat iyi değil. Sandık herşeyin çözümüdür. Seçene de seçilene de saygı lütfen. Kimse kimseden akıllı değildir

Kimsenin kimseye ideolojik görüşü ve tercihinden dolayı demeye hakkı yoktur. Ekonominin ve çiftçinin zor günler geçirdiği bu zamanlarda sorunlarımızı bu şekilde cözmemeliyiz. Yoksa bizde biliyoruz gidişat iyi değil. Sandık herşeyin çözümüdür. Seçene de seçilene de saygı lütfen. Kimse kimseden akıllı değildir
Gidişatın iyi olmadığını söyleyebildiğin için takdir ettim

• Beğen
Tepkiler: özgür