Geleneksel nadas videolarım. Ne yapıyım malzeme bu :)

Ynt: Geleneksel nadas videolarım. Ne yapıyım malzeme bu :)

safak262 link=topic=86839.msg1042099#msg1042099 date=1449254019' Alıntı:
Teşekkürler İslam. 6460 da güç arttırımı 3a ve sonrası başlıyor,fakat her yerde öyle 3a da gidemiyor. :) Genel olarak benim nadas vitesim 2D kullanırım,2C de biraz daha ağır yerlerde gidiyorum. İdeal sürüm oluyor. 3A pek tercih etmiyorum,neden dersen seri geliyor. Bazı arazilerde bölgesel sertlikler oluyor 3A dan düşmesi sıkıntılı oluyor. Nasıl diyeyim 1-2 sn lik birden duraksama yapıyor. Ama 2. Kademede kesinti olmadığından 2C 2D 2E gidip gelebiliyorsun.Peki abi mantık olarak 3a da gidebilir düşüncesinde herkes. 3 a dan itibaren 10 hp yükseliyor. Bunu sende hissediyorsundur. 3 a da 1600 1700 devir yerine 1500 devir verip 2 d ve 2e nin hızında yumuşak topraklarda sürüm yaparken gidiyordur zannedersem. Ama yumuşak toprakta yani hafif topraklarda. Hem yakıttan kazanmış olamazmısın benim dediğim gibi yapıldığında. Bende 5440 ile ilk tarla sürerken dur bakayım deneyeyim dedim 3a da belki vardır güç arttırımı :D Birde kuraktı 3 a ya bir taktım başta gitti ilk seferde 2. ye çiziye bir girdim pufffff :D Biliyorum güç artttırımı olmadığını zaten ama şansımı bı deneyeyim demiştim.. :D

Ynt: Geleneksel nadas videolarım. Ne yapıyım malzeme bu :)

safak262 link=topic=86839.msg1042207#msg1042207 date=1449268108' Alıntı:
Evet Nail abi haklısın,yani buna da şükür. İnşallah kar yağar,ama bu sene bilmiyorum da sıkıntılı geçecek gibi kış.Çok kuru giden bir hava,ayaz ve bence anormal derecede gece sıcaklığı çok düşük. Şuan -5 derece... Kar inşallah gelecektir bizim bölgeye,umuyorum...
Bizde sürüyorduk bi zamanlar sizin gibi :D Ah JD ahh.
https://www.youtube.com/watch?v=aCbpTegIMZE