Merhaba,
KöyTrak firması olarak Türkiye temsilciliğini yaptığımız Goldoni ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Goldoni İtalya'da kurulmuş bağ , bahçe ve seralar üzerine teknoloji geliştirip , üretim yapan 92 senelik bir kuruluştur. Kompakt traktörlerinin fikir babası olarak günümüze kadar gelmiş , kararlılığını ve karakteristlik özelliklerini kaybetmeden bahçelerin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Goldoni profesyonel traktörleri ile tüm bahçeci ve seracılara hitap ettiğini kanıtlamış ve piyasada yerini almıştır. Goldoni günümüzde ölçüleri ve sahip olduğu patentler ile ön plana çıkmaktadır. Eşsiz ölçüleri ile bağ ve bahçecilerin maliyetini en aza çekerek çiftçinin çözüm kaynağı olmuştur.
Goldoni ürünleri tüm engebeli araziler için tasarlanmıştır. KöyTrak olarak Çiftçimiz ile ''Beraber yürümek'' ve ''Beraber büyümek'' için uzman kadromuz ile çalışıyor ve çabalıyoruz.
Not: Bölgesinde henüz bayi olmayan ve ürünü satın alıp ilk defa bölgesinde kullanacak olan müşterilerimize özel şartlarla yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz.


Detaylı bilgi için websitemiz : www.koytrak.com
Soru ve görüşleriniz için : info@koytrak.com
KöyTrak olarak tüm çiftçilere kolaylıklar diler , teşekkür ederiz.


Örnek videolar;
[video=youtube;KEPjeI653Ng]https://www.youtube.com/watch?v=KEPjeI653Ng&t=6s[/video]
[video=youtube;NDk0uDXsoPk]https://www.youtube.com/watch?v=NDk0uDXsoPk[/video]
 

Benzer Konular