Görenleri hayrete düşürüyor!

Çorum'un Kargı ilçesinde, geçtiğimiz yıl pazardan 5 tane buzağı alan Kargılı üreteci Durmuş Efe, aldığı hayvanları köye getirdi. Her geçen gün buzağıları büyüyen Efe, bir tane hayvanın diğerlerinden farklı olduğunu tespit etti.

BOĞANIN BOYNUNA DOKUNDUĞUNDA ŞOK OLDU!

Boğanın diğerlerine göre boynunun daha sarkık ve büyük olduğunun farkına varan Efe, Boğanın boynuna dokunduğunda boynunun yan tarafının kalp şeklinde attığını hissetti. Boynundan kalp atışı hisseden Efe, hayretler içerisinde kaldı. Boğanın kalbinin boynunda olup olmadığını merak eden Efe, iki kez veteriner hekime danışarak boğayı kontrol ettirdi. Boğayı muayene eden veteriner, milyonda bir rastlanabilecek olan bu olay karşısında hayretini gizleyemedi

706793_detay.jpg
 


Gorenleri hayrete dusruyor

O dana kesin bizim yerli irklarimizdir ve angus irkini gormus ve yuregi agzina gelmis arkadasinda dedigi gibi . Hak vermemek mumkun mu.
 

Ynt: Gorenleri hayrete dusruyor

Hebun021 link=topic=51026.msg514250#msg514250 date=1326834515' Alıntı:
O dana kesin bizim yerli irklarimizdir ve angus irkini gormus ve yuregi agzina gelmis arkadasinda dedigi gibi . Hak vermemek mumkun mu.
noo-*-s
bunda bi ibretlik olay var
 


Benzer Konular

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt