Gta Sanandreas Traktör :)

Ynt: Gta Sanandreas Traktör :)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=3238.msg32487#msg32487 date=1210072747' Alıntı:
Bende çok yapıyordum bunu. :) GTA yama sitelerine bakarsanız traktör yamaları bile var, ben bi kere Steyr yaması yüklemiştim.
steyr yaması he güzel valla ben bunların arkadasına tırı bağlıyom rampa aşağı inerkene tır motoru sürüklüyodu.

Arkadaşlar,bunlarla yola çıktım.Bayır aşağı baya hızlandı.Hafif sağa kırdım.Arkadaki devrilip patladı.Sonra öndeki,sonra onun önündeki derken sıra benim kullandığım motora gelince benimki de patladı ve öldüm:D

çok kasıo bende yapmıştım çiftlikleri basıp ne war ne yok bütün traktörleri toplamıştım nitroyu werdimmi dağ bayır demio bende çift çeker yaması war :D ama hemen takla atıo

num ped teki tuşlardan ikisi arkada hidroliği indirip kaldırıyordu diğer traktörün önüne yanaşıp hidroliği kaldırıyorsun bağlanmış oluyor. arkadakinin önler askıda gidiyorsun. bu işlemi her traktörde tekrarlarsan bulabildiğin kadar traktörü bağlayabilirsin ama kullanmak kasar

ya arkadaşlar hangi tuşlarla oluyo bu romork falan bağlama arıyorum bulamıyorum lütfen yardımcı olun delircek benzinlik görevinde kaldım alamıyorum romorku yanıt bekliyorum pls şimdiden teşekkür arkadaşlar