Güncel Ayçiçek Fiyatları

Şimdi şöyle de bir durum var diyelim elinde 100 ton buğday vardır 20 ton çiçek vardır bakarsın hangisi daha fazla kâr getirir ona göre karar verirsin hepsini satıp dolar da alabilirsiniz

Aynen düşünce doğru ben bi ara hepsini satıp gübre ve ilaçları alıp geri kalanı altın veya dövize yapayım önümüze güzel bi fırsat çıkarsa öyle değerlendirme yaparız diyorum ama piyasa okadar kırılgan ki anında değişiyor

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Ümit kaba bir mantık yurütürsek , ciçek ve buğday dekara verimi çeltikten daha düşüktür, çeltikte arkali var sende sanırsam , çeltiğ ii bekletmek daha mantıklı gibi , bu yilda harmanda çeltik fiyatlari dußük olacak diyorlar, cicek hic yoktan degerini buldu, bugdayda zarar etmez yinede patron sensin hakkında hayirlisi.

Şuan en kötü çeltik oyüzden çeltiği bekleticem her ne olursa ama olsun . Bu hafta belli olur nasipse [emoji848]

Dünya piyasasından hububat ayçiçeği fiyatlarını güncel takip edebileceğimiz bildiğiniz site varmi bizde yükseliyor iyi güzel ama genel olarak takip etmekte fayda var
Alt sırada ortadaki ayçiçek ne kadar fazla arandığını gösteriyor bu tablo Bulgaristan da da fazla çiçek yok Ukrayna da verimler düşük
Screenshot_20200909-092943.jpg

Ufuk güzel günlerde kullanman dileğiyle kardeşim .
Bi alemsin valla .
Kaça aldın tanesini tkk de hakiki karadeniz birlik satılıyo ordan alsaydınya
Beş TL kar olsa eder 20 TL abi [emoji1][emoji1] karadenizbirlik önceden alıyordum da artık evin yakının da şok var burası kolayı ma gelıyor abi [emoji1]

Hayırlı olsun.
Bizde dartı yağı kullanıyoruz.
Ayçiçek yağını 18 L lik teneke alırız , 10 teneke evvel ki sene almıştık , kışa doğru kooperatif yine verir.
Bizim de arkadaş var Akhisar da zeytinyağı alıyoruz biraz da onu kullanıyoruz ama bu senelerde fıyatı arttı bu sene 25 TL cıvarı galıba hayat pahalı

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
bu sitenin tam adresini yazabilirmisiniz? yada linkini
Bu sitede ukraynada şu ana kadar verimin geçen yıllara göre %20 düşük olduğunu anlatmışlar.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca

Tarim Kredi kooperatifleri fiyat guncellemis sanırım Facebook da ekli olanlar vardi , Tb den ve diğer birliklerden ses yok sanırım.

3750 +yağ 53 prim ön alım fiyatı olarak açıkladı tarım Kradi. Yarın öbürgüne yağlı tohumlar da açıklar inş.