Güncel Gübre fiyatları

Haklı olma ihtimaliniz yüksek olabilir.Secimden sonra nolcak hepbirlikte görücez!

Damat bakan kendisi açıkca söyledi 2019-20 zorlu geçecek işsizlik artabilir en büyük kazancımız vergiler olacak die seçime kadar herzamanki gibi el bebek gül bebek benim aslan çiftcim çalışkan memurum vs vs seçimden sonra 2023 e kadar seçim yok adamlar atını oynatacak vergiler malum hersene artıyor dahada artacak e karşısında dur bakalım dicek bi akıllı muhalefetde yok sırtımıza daha ne semerler vururlar bizim

Damat bakan kendisi açıkca söyledi 2019-20 zorlu geçecek işsizlik artabilir en büyük kazancımız vergiler olacak die seçime kadar herzamanki gibi el bebek gül bebek benim aslan çiftcim çalışkan memurum vs vs seçimden sonra 2023 e kadar seçim yok adamlar atını oynatacak vergiler malum hersene artıyor dahada artacak e karşısında dur bakalım dicek bi akıllı muhalefetde yok sırtımıza daha ne semerler vururlar bizim
Sadece bizim için değil ülke için zor geçecek. Üretim tarafında olanlar , satis-pazarlama tarafında olanlar daha fazla hissedecek. Çiftçi her iki tarafta zaten Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Sadece bizim için değil ülke için zor geçecek. Üretim tarafında olanlar , satis-pazarlama tarafında olanlar daha fazla hissedecek. Çiftçi her iki tarafta zaten Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Aynen topyekün etkileneceğiz biz bu ordunun merkez kuvvetindeyiz işciler sanayiciler de merkezde yani savaşın en şiddetli kısmını biz yaşayacağız.
Asgari ücretli kardeşlerimizden vergi kesiliyor
Önümüzdeki dönemde memur aylıklarından kesilen vergide mecburen artacak
"2017'de açılıp kapanan şirket sayısı, açılan 110 bin 575, kapanan 30 bin 648, net 79 bin 927 firma iş hayatına katılmış. 2018'de açılan ticari firma sayımız 121 bin 300, kapanan 81 bin 599. 2018 esnaf açılan iş yeri sayımız 214 bin133, kapanan 96 bin 851" şirketler zaten konkordato ilan etmek için birbirini çiğniyor
Allah bu millete dayanma sabrı versin hepimiz aynı mayanın hamuruyuz aynı teknede yoğrulduk

• Beğen
Tepkiler: freesad
her kriz döneminde oldugu gibi fatura çifçye kesildi maliyetler yükseldi fiyatlar aynı seviyede kaldı konya da gübresiz bugday eken çifçiyi ilk kez gördüm ekonomi profosorlerinin hepsi 2019 un çok zor geçecegi nasıl atlatılacagını tartışıyor durum lar çok hassas gübreyi faiziyle 4 tl ye alacam elektrige %70 en az maliyetle üretim yapacam yotubda Ekonomist Uğur Civelek Ekonomist Atilla Yeşilada dinleyin dolar 7 oldugunda doların 5.50 ye gerileyecegini bildi Atilla Yeşilada ben hep takip ediyorum

TASAKO fırması adına sozlesmelı uretım yapan cıftcılerımıze hasat vadelı dekara 4 kg hesabı ıle 2250 lıradan dagatım yapacagız subatın ılk haftası ure uretıcının elınde olacak ve uygulama yapılmaya baslanacak