• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

GÜNCEL HUBUBAT HERBİSİT VE FUNGUSİT FİYATLARI

Yoğun külleme ve bazı tarlalarda kahverengi yaprak lekesi vardı çok faydasını gördüm ben biraz dozu o zaman fazla vermiştim dekara 150 gram kadardı zaman olarak bu zamandan daha önce atmıştım mart 20 felan olabilir fakat o yıl havalar ılık geçmişti mahsuller 1 karış civarındaydı

Arkadaşlar birkaç buğday tarlamda sarı pas var yapraklarında. Buğdaylar süt dolum döneminde. Bu saatten sonra ilaçlasam faydası olurmu?

Arkadaşlar birkaç buğday tarlamda sarı pas var yapraklarında. Buğdaylar süt dolum döneminde. Bu saatten sonra ilaçlasam faydası olurmu?
Biraz daha erken farketmiş olsaydınız opera max ile sorunu çözebilirdiniz ama bu saatten sonra attığınız taş ürküttüğünüz kuş’a değmez bence çünkü ilaç çok pahalı

Biraz daha erken farketmiş olsaydınız opera max ile sorunu çözebilirdiniz ama bu saatten sonra attığınız taş ürküttüğünüz kuş’a değmez bence çünkü ilaç çok pahalı
Danıştığım bi ziraat mühendisi de aynisini söyledi. Ama ilaç bayileri mutlaka atmamı öneriyor.

Bir ay önce tosunbey cinsi buğdaylara süne ilacı atarken çekmiştim bu fotoğrafı bölgemizde 55 gün yağmur yağmadığı halde kahverengi pas oldu buğdaylar

Üst Alt