Güncel kanola fiyati

Arkadaşlar kanolayi cumartesi günü sattım. 2250 kuruş 40 yağ ve yağ oranına göre 30 kuruş ilave prim ile dolayısı ile yeni fiyat kestirecek arkadaşların bu fiyattan aşağı kestirmemelerini tavsiye ederim. Bazı tüccarlar daha aşağı fiyat veriyorlar.
Fabrika teslim 2300 TL fiyat verende oldu ama bize uzak olduğu içi 2250 i kabul ettim. Selamlar.

Arkadaşlar kanolayi cumartesi günü sattım. 2250 kuruş 40 yağ ve yağ oranına göre 30 kuruş ilave prim ile dolayısı ile yeni fiyat kestirecek arkadaşların bu fiyattan aşağı kestirmemelerini tavsiye ederim. Bazı tüccarlar daha aşağı fiyat veriyorlar.
Fabrika teslim 2300 TL fiyat verende oldu ama bize uzak olduğu içi 2250 i kabul ettim. Selamlar.
Bereketli olsun iyi fiyata vermişsiniz.Biz temmuz 1 de 2.090 liraya tarladan verdik.1 ayda 160 lira tonda farketmiş.Rekaya mı verdiniz?

Bereketli olsun iyi fiyata vermişsiniz.Biz temmuz 1 de 2.090 liraya tarladan verdik.1 ayda 160 lira tonda farketmiş.Rekaya mı verdiniz?
Ben tüccara verdim. Fakat vermeden önce Hayrabolu da soyyigit fabrikasini aradım. 2.300 dedi 40 yağ için. Sonra Antalya yağı aradım 41 yağ için 2190 dedi. Bunge ile görüştüm 2250 dedi. 10 gün içerisinde satarsan iyi olur fabrika ayçiçeğine dönecek dedi. Çorluda birkac tüccar ile görüştüm. En güvendiğimiz kişi 2250 taşıma ona ait fiyat verince tüccar arkadaşa sattik. Fakat Antalya yag çok fazla emanete ürün almış fiyatları hiç yükselmeye niyeti yoktu. Ayrıca ben Antalya yag telefonda fiyat sordum 2190 dedi aynı gün bir tanıdıga 41 yağ için 2130 fiyat kesmişti. Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: alper4u