Güncel organomineral gübre fiyatları...

Arkadaşlar mısırda taban gübresi olarak kullanmak istiyorum firmaları aradığımda hepsi birine yönlendiriyor sonuç 0 bu sene alan yada alacak olan arkadaşlar fiyatlar hakkında bilginiz varmı

Arkadaşlar mısırda taban gübresi olarak kullanmak istiyorum firmaları aradığımda hepsi birine yönlendiriyor sonuç 0 bu sene alan yada alacak olan arkadaşlar fiyatlar hakkında bilginiz varmı
TOROS ORGANOMİNERAL E 95 LİRA FİYAT VERDİLER...BİLMİYORUM NASIL BU GÜBRELER.BİR DE BU TÜR GÜBRELERİ KULLANANLARA DEVLET DÖNÜME 10 LİRA DESTEK DAHA VERİYOR DİYOLAR AMA BU TÜR GÜBRE İLE İLGİLİ TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYOZ...

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
dap+granül hümik asit kullandırmıştım çiftçinni birisine çok memnun kaldı.
Granül hümik asit olarak bu üründen dekara 10 kg atabilirisiniz.Dapla beraber kullanırsanız memnun olursunuz

• Beğen
dap+granül hümik asit kullandırmıştım çiftçinni birisine çok memnun kaldı.
Granül hümik asit olarak bu üründen dekara 10 kg atabilirisiniz.Dapla beraber kullanırsanız memnun olursunuz

OM9210ZN.jpg

Organomineral 9-21-0 + (5 SO3)+(1 Zn)+15 OM+10Humik&Fulvik Asit

Bünyesinde etkili madde olarak %9 (Azot) N, %21 fosfor (P2O5) ve % 5 kükürt’e (SO3) ilave olarak , %1 Çinko(Zn), %15 organik madde (OM) ve %10 Humik&Fulvik asit ihtiva etmektedir.

BU YIL AYÇİÇEĞİNE BUNU DENEMEK İSTİYORUM..SİZCE BU NASIL..TORBASI 95 TL İMİŞ..

12-12-12 de hümik ve füvik asit var ama çinko yok.Çinkoyu granül formda karıştırıp verebilirsiniz.
Birinde çinko digerinde potasyum var.topraklarimizda potasyum var ama çinko yetersiz. .neyse kararimi almaya gittiğimde vereyim ikisi de ayni fiyat nasil olsa. .
Bir de şu ürün de varmış 135 lira dedi.ama fiyatı pahali buldum sizce deger mi
İGSAŞ İGSAŞ BLUE 12-12-17+(2MgO) +(15 SO3) NPK GÜBRESİ HARMANLANMIŞ

2 senedir mısır ekiminde kullanıyorum ilk sene nativa 11-11-11-11 kullandık gecen sene ünaldı gübrenin biocomp u 12-12-12-12 yi kullandık önümüzdeki sezona ise yine organomineral kullanacağız. üst gübreyide üre formundaki organominerallerden kullandık...

Biz hexaferm kullanıyorduk çeltikte ama azot oranı az olduğundan hemen sararıyor üst gübreyi fazla atmak zorunda kalıyoruz benim görüşüm bu gübrelerin azot oranlarının artması lazım diye düşünüyorum

Biz hexaferm kullanıyorduk çeltikte ama azot oranı az olduğundan hemen sararıyor üst gübreyi fazla atmak zorunda kalıyoruz benim görüşüm bu gübrelerin azot oranlarının artması lazım diye düşünüyorum

O ZAMAN BU

20-20-0.jpg

Organomineral 20-20-0+ (10 SO3)+10 OM

Bünyesinde etkili madde olarak %20 (Azot) N, % 20 fosfor (P2O5) ve % 10 kükürt’e (SO3) ilave olarak %10 organik madde (OM) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm tarla ve bahçe bitkilerinin (sebze-meyve) taban gübrelemesinde (toprak altı) en çok kullanılan bu kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot, fosfor ve kükürdün bitkiler tarafından kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Organik maddenin yapısındaki hümik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün alınmasını sağlar.

• Beğen