• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

Katılım
29.10.2012
Mesajlar
136
Konum
yozgat
Şuan kullandığımız sistemde masaüstü ve mobil ayrımı yoktur. Duyarlı bir sistem kullanılmaktadır. Yani site, kullandığınız cihazın boyutuna göre otomatik ayarlanmaktadır. Masaüstü modu istemenizin sebebi nedir?
Admin dün yazdığımız ve eksik olarak gördüğümüz bazı konularda değişiklik yapmış/yaptırmış. Şahsım adına Teşekkür ederim
 
Katılım
29.10.2012
Mesajlar
136
Konum
yozgat
bazı ziraat odalarında taş toplama makinası veya piyasaya çalışan kişiler olabiliyor çevrenizde varsa hizmet alabilirsiniz.
 
Katılım
08.02.2015
Mesajlar
297
Konum
TrakKulüp
Madem sordunuz bizde söyleyelim;
öncelikle olumlu tarafı:
1) eski site yavaş açılıyordu yeni versiyonda yavaşlık sorunu çözülmüş
bana göre eksik tarafları:
1) Üyelere ait küçük resimler bozuk pixel şeklinde gözüküyor, zira eskiden yüklenen resimler muhtemelen yüklenirken küçük boyuta çevrildi, şimdi alan büyütülünce resimler pixel pixel gözüküyor. Alanı küçültürseniz bu sorun düzelir.

2) eskiden üyenin tüm bilgilerini anında görebiliyoruz, şehrini vs, şimdi üyenin aktif, trakkolik üye gibi bazı ibareler eklemişsiniz, şahsım adına üyenin aktifliği yada trakkolik olması benim için işe yarar bir bilgi değil. Bazen üyeye cevap yazarken bulunduğu bölgeye göre cevap yazmak zorunda kalabiliyoruz, üyenin nerede bulunduğunu anlamak için mousela üyenin adının üzerine gelmemiz gerekiyor bu da gereksiz bir zaman kaybına neden oluyor, zaten üye bilgilerinin olduğu alan bomboş bu bilgiler orada tekrar gösterilerek hem o alan doldurulmuş olur hem de biz kullanıcılar üye bilgilerine kolayca erişebiliriz.

3) eskiden uzun konularda sistem en son sayfaya giderdi, şimdi 1. sayfadan başlıyor, uzun konularda tarihe dikkat etmezsek 2015 yılında yazılmış bir konuyu yeniymiş gibi okuyabiliyoruz, son sayfaya ulaşmak için de harcadığımız eforu söylemiyorum.

4) cevaplarda önceden iptal et diye bir buton vardı, o yeniden eklenebilir,

5) bir konuda cevap yazdık sonra alıntı yapılmamış olmasına rağmen bize bununla ilgili bildirim geliyor. Bu durum bize sürekli uyarıyı tıklayıp uyarı mesajını açmaya zorluyor, aynı alışveriş sitelerinin telefona sms atması gibi, önemli birşey yok ama size o mesajı açmaya zorluyor, bir süre sonra hiçbir mesaja bakmaz oluyorsunuz önemli olsa bile

şimdilik gördüklerim bunlar oldukça ilave ederim
Taleplerinizi büyük ölçüde gerçekleştirdik. Ayrıca bildirimleri kapatmak için aşağıdaki linkten yardım alabilirsiniz.Forumdaki online( şuan forumda bağlı olan) üyeleri göremiyorum, özelden soru soracak arkadaşlar oluyor.
Şuan online üyeler gözükmektedir.

Bin sayfalık konu var,birinci sayfa açılıyor.En sondan açılması kullanışlı olur.
Sayılarda 1000 için k sistemine geçilmiş. 8k ama 8050 mi 8950 mi?Eski sistemde aylık izlem yapabiliyorduk, eski konularımız okunuyor mu diye.
Profilde 'bütün konuları ' kısmı güzeldi.Konularımızı gözden geçirebiliyorduk.Tekrar konulması yararlı olur.
Yeni modern yüz için emeği geçenlere teşekkürler.
Profilde bütün konuları görmek için aşağıdaki linkten yardım alabilirsiniz.TrakKulüp'ün yeni versiyonuyla ilgili sorunlar için burayı meşgul etmemek uygun olacaktır. Bunun için soru ve sorunlarınızı aşağıdaki linkten bize bildirebiliriniz.

 
Katılım
07.11.2015
Mesajlar
52
Konum
EDİRNE
Arkadaşlar trakkulub yenilendi .
Ama inanın yenilendiğinden buyana trakkulübe giripte biseyler kontrol etmek ne zor oldu .
Yanlış anlamayin ama karman çorman oldu.
Keşke eski haline çevirseniz.neyi nerde arayacaktınız belli değil.
Darılmayın ama olmamış.
12 yıllık aktif uyeyim.ama olmamış bu şekilde...
KATILIYORUM OLMAMIŞ ESKİ HALİ DAHA KULLANIŞLI İDİ.
 


Üst Alt