• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

Benim firfir tamir resimlerini atsam da gor en son toplayamadik ustaya götürdük. Sonra yenisini aldık
İçindeki karıştırıcı dönmüyor diye uğraştım paslanmış çıkmıyordu altındaki mili kaynakla kestim. Ben motor bağlayıp ufak beton mikseri yapmayı düşündüm. Sonra çeki demirinden mil yapıp tekrar topladım. 🙂

Gübre atma makinesinin sanzimani boşluk yapmıştı meğerse keçeler bozulduğu için içeri su almış ve rulmanlar bozulmuş içindeki gres resmen çamur olmuş bende söküp eskiyen rulmanları ve keçelerı yenisiyle değiştirdim boşluğunu aldım yeni gres basıp monteledim traktöre takıp test ettim sonuç fevkaladenin fevkinde oldu 😊😊 Screenshot_2019-08-23-15-11-39.png
Screenshot_2019-08-23-15-11-48.png

Yok ben seviyor da bu kasnak vitesine geçmesi için debriyaj bir ileri pimden atılıyor o zamanda adamı öldürüyor.
Çubuğun kopilyası düşmüş, 5 lik çivide aynı işi görür.Lamanın üzerine 15 no somun kaynatılır, merkez milden uzaklık arttırılırsa debriyaj bir nebze yumuşar, çubuk üzerindeki ayar somunu gevşetilerek çubuk boyu ayarlanır.

Üst Alt