Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

Ayçiçeği yetiştirmek bizim işimiz [emoji57]
IMG_20191109_131326.jpg
IMG_20191109_131334.jpg

Konunun üzerinden baya gecmiş
Tv 3. Kez yine bozuldu tekrar verdim adam garantili diyor tamam dedim verdik yaptırdı geldi 1 gece anca calıştı yine aynı götür getir gına geldi dedim yine aynı şimdi diyo senin ekran kartı kısa devre yapyor ondan yakıyor madem öyle neden uğraştıryon beni baştan sölesene oda diyor 700 tl de onun masraf zaten verdim 700 oldu birde o derken 250 ye tekrar anlaştık daha gelmedi sonra ben bunu 1700 1800 e satayım dedi aynı ekran tv ler 3000 3500 civarı sonra 1 yıl garanti kafamı iyice karıştırdı
Tv yine olmadı adam ückağıtcinin Allah'ı cikti
Carsambadan beri oldu gelicek oyalıyor en son cumartesi gelcekti cumadan beri telefon acmıyor bugun 25 defa aradım yine acmadi en son dukkanin önünde bekledim yakaladim sonra biri getircek dedi onun noyu sonradan yapacak ustaya ulaştım usta şimdiye dek 150 lira masraf oldu diyo adam yok ora yok bura deişti en son karakola gittim şikayettci oldum ama şikayet almadılar devir üçkahatçi hirsiz adam dolandirma devri olmuş tv de olmadı parada gitti

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Carsambadan beri oldu gelicek oyalıyor en son cumartesi gelcekti cumadan beri telefon acmıyor bugun 25 defa aradım yine acmadi en son dukkanin önünde bekledim yakaladim sonra biri getircek dedi onun noyu sonradan yapacak ustaya ulaştım usta şimdiye dek 150 lira masraf oldu diyo adam yok ora yok bura deişti en son karakola gittim şikayettci oldum ama şikayet almadılar devir üçkahatçi hirsiz adam dolandirma devri olmuş tv de olmadı parada gitti
Geçmiş olsun Cemal

Geçmiş olsun kardeşim, sana bir şey olmasın, bu yeni tvler böyle , tamiri pek olmuyor üzücü bir durum, zorla kazanılan paranın kaybı.

Cemal şansın yok bu dolandırıcılar senı buluyor tv az yine şalla karpuzun çeki alsaydın bizim köyden adamın kapıyı kırdı hırsı hırsız yakalandı Bı hafta yattı çıktı

Geçmiş olsun Cemal
Sağop abi
Geçmiş olsun kardeşim, sana bir şey olmasın, bu yeni tvler böyle , tamiri pek olmuyor üzücü bir durum, zorla kazanılan paranın kaybı.
Sağol abi valla bende anlamadım bu arada tamir süresi 5 ay 10 gün olmuş
Cemal şansın yok bu dolandırıcılar senı buluyor tv az yine şalla karpuzun çeki alsaydın bizim köyden adamın kapıyı kırdı hırsı hırsız yakalandı Bı hafta yattı çıktı
Bizim bi arkadaş var o tafsiye etti onada dedim bu adam dolandırıcı diye sabah savçılıga vercem dedim oda aradı bak boyle bi durum var diye oda şahit demiş 600 ₺ verem şikayetci olmasın bakalım sabah ola hayrola

Geçmiş olsun kardaş .her işe giriyonuz ne mutlu başarıyonuzda bu işe aklım ermedi.nutkunuzmu tutuldu nasıl aldanıyosun böyle şerefsizlere.servis var olmuyosa yenisi var yeni parasına gelmiştir buda