Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

a216d97e9ae1a357c23ebe1696a67337.jpg

b6096c0788c41cf88e171252edafe6f2.jpg

macar fig yeri hazirlamaya calisiyoruz bakalim, kuru olmasina ragmen iyi batiyor
Kuzen masseyle çek çizeri şaşeye kadar göm [emoji16]

Fuat kardeşim Kolay gelsin hayırlısıyla hasat edip bitirdinmi .
İnşallah verimde , fiyatta istediğin şekilde olur .
Sagolasın abi hasat bitti hayirlisiyla, verimler orta halli fiyatlar güzel, ben kurutup cuvallattırıp yilbasidan sonra satmayı düşünüyorum, nasip varsa 3.5 kazanırız yoksa fiyat geri gelme ihtimali yok ayni paralara satarız

Sagolasın abi hasat bitti hayirlisiyla, verimler orta halli fiyatlar güzel, ben kurutup cuvallattırıp yilbasidan sonra satmayı düşünüyorum, nasip varsa 3.5 kazanırız yoksa fiyat geri gelme ihtimali yok ayni paralara satarız
Allah can sağlı versin , inşallah beklittine değip daha güzel fiyata satarsın kardeşim .

Kolay gelsin abi
Tişhort le durabildiğine göre daha kış gelmemiş sizin oralara [emoji1]
sağol cemal,
kabinin içine kış gelmedi,ama dışarıda iyiydi bugün,.
geceleri soba yakıyom,
Kolay gelsin yusuf abi saatte 10 dönüm güzel sürmüş claas biz 5 saatte 20 25 dönüm ancak atıyoruz [emoji16]
sağol mahmut,
6.5 ile 8 kmh, ile iş gördüm.
bazı noktalar sert olmasına rağmen,
iyi iş çıkardık.
20201016_005859.jpg

Aman o luna pirinci tarlaya koyma kuş yemi gibi ondan uzak dur [emoji1][emoji1]bereketli olsun bu arada abi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin