HAMZA buğday toğumu

Maşallah maşallah başaklar utanmasa kapıdan içeri girecekler bu hizmete göre 750kg. Zorlayacak gibi benim gözlemlediğim birkaç yılın modası olan yeni buğday tohumları genesi,hamza,andino,glose, eski tohumları esperia,rumeli,flamura85,golia sollıyacak gibi çiftçiler artık yeni çeşitler ile daha fazla verim peşindeler bu gidişle eski çeşitlerin modası geçecek gibi...

teşekkürler yeni çeşitler çok revaşta hepsi verim odaklı kalite olarak eskiler tartişilmaz

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Maşallah , bu da bizim asuncion güzel duruyor bakalım Allah biçmeyi nasip etsin .
d6123c867d0ffe012ecf26d96d44cd9f.jpg

maşallah asuncion larda cok güzel benim enyuksek verim beklentim asuncion lardan onlarında fotosunu paylaşacaktım ama toğumun içine uzun boylu başka bir çesit karişmiş kotü duruyor asuncionun kardeşlemesi inanılmaz çeltik tavasına ekmiştim ekimden sonra tavanın ortasına cizi çektim o çizinin uzerinde tek bir buğday çıkmiş sagi solu etrafi boş tam 105 adet kardeş yapmiş tam bir demet olmuş üşenmedim saydım :) bide toğumu satan adam istediğin kadar gübre at yatmaz dedi ova su keser diye gübresiz ektim şubat ayında ikici ürede daha elimden gubre döktüğüm yerler yattı :)

• Beğen
Tepkiler: Samet.1473