• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Hangi Motorlu Testere? (Günceldir Acil)

Katılım
26.06.2013
Mesajlar
1,215
Konum
Isparta

Merhabalar abilerim kardeşlerim .

Foruma fazla giremiyorum eskisi gibi bu yüzden kim nasıl bilemiyorum inşallah iyisinizdir. Şimdi dedemin husquvarna 61 i var baya eski kullanıyoruz ama diken üstündeyiz sürekli bi sıkıntı açıyor zaten bizim değil.

Kendimiz bir tane alalım dedik. Alacağımız makina kurumsal bir firmadan olmalı. Ayrıca ne çok amatör ne de çok profesyonel bir şey istiyoruz orta bişey işimizi görür Sanırım. Kolay kolay arıza yapmaması bizim için çok önemli. Yardımınızı bekliyoruz yarın alma niyetimiz var. Şimdiden çok teşekkürler..


Bu arada konuyu nereye açacağımı bilemedim affola
 
Katılım
08.10.2011
Mesajlar
1,099
Konum
kastamonu
Bizde 268 husqvarna var.parçaları çeşit çeşit.en son yüksek performans piston taktırdık krank büktü.orjinal krank ve ucuz pistonla yaklaşık 8 yıldır kullanıyoruz.sağlam olsun dersen efsane stihlller var çok ağır.yeniler zaten pahalı.amcam çin malı kullanıyor.onların tutulan mavi renkli bi markası var.markası yanlış hatırlamıyorsam zomax.(zaten bayi bilir onlarada sorun)
Ama ben oleo mac taraftarıyım.çünkü ödül almış ve avrupada popüler bir marka .
 
Katılım
04.12.2007
Mesajlar
4,907
Yaş
42
Konum
lüleburgaz
Husqvarna 365 xtorq olmayan modeli sadece 365 olan modelini al.
Kullanıyorum çok güçlü bir makine tavsiye ederim.
952 oleomac vardı sorun yasadim hep.
 
Katılım
26.06.2013
Mesajlar
1,215
Konum
Isparta

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Burada alet edevat falan aldığımız yer var orası zomax diye bi marka önerdi var mı kullanan iyi kötü duyumu olan?
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt