Hangi Pikap Tercih Edilir? (Mitsubishi L200, Nissan Skaystar, Toyota Hilux)

Arkadaşlar 2005-2012 arası 4×2 bir pikap almayı düşünüyorum. Sağlamlık ve yakıt bakımından hangisi olur?
2010 l 200 , 2012 hilux kullandım 2 şer yıl, l 200 atak bi araç , ikinci eli yok kabin ici kalite düßük , parcası çok pahalı, hiluxa gelecek olursak , ikinci eli süper, ataklik olarak düşük , kabin ici güzel , parçası daha hesapıdır, 2007 model üstü toyota alınabilir, aşşagısı alınmaz, mümkünse 2012 kasa , her yil prim yapar, akşamdan sabaha satılır, 5-19 bin fazla verio düsük km almak akıllı bir yatirım olur .
saglamlık olarak ikiside iyidir , yakıt olarak toyota bi tik düşüktür,

L200 çok sallıyor arazide midemi bulandırıyor. Toyota hilüx ilçe tarımda vardı arkadaşım var onunla arazi geziyorduk genel olarak güzeldi ama dışının güzelliği içeride yok. Eniştem de Nissan navara var en çok onu beğeniyorum. Bu dediğim arabalar 2017-18. Eski bir skystar vardı arkadaşımda yakıtı çok fazlaydı satmaya kalktı biraz zor oldu şimdi toros a biniyor

L200 çok sallıyor arazide midemi bulandırıyor. Toyota hilüx ilçe tarımda vardı arkadaşım var onunla arazi geziyorduk genel olarak güzeldi ama dışının güzelliği içeride yok. Eniştem de Nissan navara var en çok onu beğeniyorum. Bu dediğim arabalar 2017-18. Eski bir skystar vardı arkadaşımda yakıtı çok fazlaydı satmaya kalktı biraz zor oldu şimdi toros a biniyor
Son cümle beni benden aldı abi

Son cümle beni benden aldı abi
İlk Aliağa dan almış bu arabayı gelmiş köye bunlar fazla yakar diyoz - yok Bee yakmıyo öyle falan diyordu[emoji4] aradan vakit geçti senin arabayla İzmir fuarına gidelim dedim - yok be abi adamın ocağına incir ağacı diker bu diyo [emoji16][emoji16] benim fiorinoyla gittik sonra satayım dedi baya uğraştı satamadı takasa verdi en sonunda şimdi toros çu [emoji16]

ssangyong,
arka süspansiyon yaylı ve amortisörlü.
lüks otomobil konforlu,
çok memnunum.
20200120_122951.jpg

Abi şirkette l 200 Hilux d Max kullaniliyor şimdi l200leri sıfır aldılar ama eskilerin yerini tutmuyor diyolar eskiler hem Atik hem çekişli şimdi dugmeliler düşük devirlerde kendini toplayamiyor
Hilux un motoru kapatmışlar galiba biraz hantal gibiydi
Yakitda da 60-70 kuruş rahat yakiyor

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
ssangyong,
lüks otomobil konforlu,
çok memnunum.Ekli dosyayı görüntüle 50266
ssangyong,
lüks otomobil konforlu,
çok memnunum.Ekli dosyayı görüntüle 50266
bende kullanıyorum abi başka araç kullanmam hatta bugün musso grand için pazarlığa gittim deneme sürüşü yaptım 200bin TL istediler sıfırına nasipse düşünüyoruz değiştirmeyi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin