• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Hangi Pikap Tercih Edilir? (Mitsubishi L200, Nissan Skaystar, Toyota Hilux)

Arkadaşlar 2005-2012 arası 4×2 bir pikap almayı düşünüyorum. Sağlamlık ve yakıt bakımından hangisi olur?

Bu model yıllarında bence 2 pikap var ya navara ya da l200 ama navara daha lüks olduğu için daha cezbedici kullananlar memnun ben de şöyle temiz birtane denk gelirse arayıştayım.

Gerçek bir pick-up olsun diyorsan l200 ama araziyle çamurla dağ taşla pek işim olmaz dersen digerleri

Arkadaşlar 2005-2012 arası 4×2 bir pikap almayı düşünüyorum. Sağlamlık ve yakıt bakımından hangisi olur?
2010 l 200 , 2012 hilux kullandım 2 şer yıl, l 200 atak bi araç , ikinci eli yok kabin ici kalite düßük , parcası çok pahalı, hiluxa gelecek olursak , ikinci eli süper, ataklik olarak düşük , kabin ici güzel , parçası daha hesapıdır, 2007 model üstü toyota alınabilir, aşşagısı alınmaz, mümkünse 2012 kasa , her yil prim yapar, akşamdan sabaha satılır, 5-19 bin fazla verio düsük km almak akıllı bir yatirım olur .
saglamlık olarak ikiside iyidir , yakıt olarak toyota bi tik düşüktür,

L200 çok sallıyor arazide midemi bulandırıyor. Toyota hilüx ilçe tarımda vardı arkadaşım var onunla arazi geziyorduk genel olarak güzeldi ama dışının güzelliği içeride yok. Eniştem de Nissan navara var en çok onu beğeniyorum. Bu dediğim arabalar 2017-18. Eski bir skystar vardı arkadaşımda yakıtı çok fazlaydı satmaya kalktı biraz zor oldu şimdi toros a biniyor

Bence Isuzu D-max ı da değerlendirin. 2007 yılından beri kullanıyoruz. Şuana kadar sadece mazot pompası değiştirdik. Başka büyük bir sıkıntı ve ya arıza olmadı.

L200 çok sallıyor arazide midemi bulandırıyor. Toyota hilüx ilçe tarımda vardı arkadaşım var onunla arazi geziyorduk genel olarak güzeldi ama dışının güzelliği içeride yok. Eniştem de Nissan navara var en çok onu beğeniyorum. Bu dediğim arabalar 2017-18. Eski bir skystar vardı arkadaşımda yakıtı çok fazlaydı satmaya kalktı biraz zor oldu şimdi toros a biniyor
Son cümle beni benden aldı abi

Son cümle beni benden aldı abi
İlk Aliağa dan almış bu arabayı gelmiş köye bunlar fazla yakar diyoz - yok Bee yakmıyo öyle falan diyordu aradan vakit geçti senin arabayla İzmir fuarına gidelim dedim - yok be abi adamın ocağına incir ağacı diker bu diyo benim fiorinoyla gittik sonra satayım dedi baya uğraştı satamadı takasa verdi en sonunda şimdi toros çu

Japon grubu yakıt olarak çoktan aza mazda, mitsubishi L200, nissan skystar, Isuzu d max 3000 tdi, toyota hilüx. Arkadaşların dediği gibi ufak tefek köy işleri için olurda otomobil gibi gezmek için çok yakar.

Ben orman isletmede calisiyorum orman hilux l200 ve ranger kullanıyor en sağlamı kesinlikle hilux surekli arazi geziyoruz bir de isuzular var onlar çürüme yaptı hergün yıkanıyor motor sağlamlığı kaporta yönünden hilux

Abi şirkette l 200 Hilux d Max kullaniliyor şimdi l200leri sıfır aldılar ama eskilerin yerini tutmuyor diyolar eskiler hem Atik hem çekişli şimdi dugmeliler düşük devirlerde kendini toplayamiyor
Hilux un motoru kapatmışlar galiba biraz hantal gibiydi
Yakitda da 60-70 kuruş rahat yakiyor

Bunlara karşı transporter bence daha uygun
Transporterın hem parçası pahalı hem de arazi ve köy için fazla nazik
Eğer Minübüs alacaksan kırsal için kesinlikle ford transit ,özellikle 2.2 motor önden çekişli olanlar
Hem yakıtı az hem parçası ucuz ve daha kemikli
Birde fiyatı Transportera göre daha uygun

ssangyong,
arka süspansiyon yaylı ve amortisörlü.
lüks otomobil konforlu,
çok memnunum.Ekli dosyayı görüntüle 50266
ssangyong,
arka süspansiyon yaylı ve amortisörlü.
lüks otomobil konforlu,
çok memnunum.Ekli dosyayı görüntüle 50266
bende kullanıyorum abi başka araç kullanmam hatta bugün musso grand için pazarlığa gittim deneme sürüşü yaptım 200bin TL istediler sıfırına nasipse düşünüyoruz değiştirmeyi

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt