HANGİSİ???

ARKADAŞLAR NH-MF KAVGASI ÇIKSIN DİYE DEĞİL BU TRAKTÖRLERDEN HANGİSİNİ ALIRDINIZ.

• Kullanılan toplam oy
    12
Ynt: HANGİSİ???

sanırım yeni nesil MF , arka çamurlukların genel yapısı basit gibi geldi bana...new holland ın aynaları arkadaki , geniş ekipmanlarını görebilmek için daha ergonomik gibi....

ben olsam mf almazdım bisefer ama neden diye sorarsnız
mf güzel motor ama korkuyorum eski ital edilen motorlar gibi belli bir zaman üretilipte sonradan piyasadan cekilip ne parçası kalır diye bizim burda 6180ve 4255 ten agzı yanan cok oldu o yüzden nhye gelince oda güzel motor birz fala yakıyor ama nhnin alırsam 110-90 nını alırım omotor cok salam ve cok hoşuma gidiyor
ya boş verin hangisini eşantiyon verirlerse onu alırım

oziiron link=topic=3082.msg30919#msg30919 date=1209582502' Alıntı:
ben olsam mf almazdım bisefer ama neden diye sorarsnız
mf güzel motor ama korkuyorum eski ital edilen motorlar gibi belli bir zaman üretilipte sonradan piyasadan cekilip ne parçası kalır diye bizim burda 6180ve 4255 ten agzı yanan cok oldu o yüzden nhye gelince oda güzel motor birz fala yakıyor ama nhnin alırsam 110-90 nını alırım omotor cok salam ve cok hoşuma gidiyor
ya boş verin hangisini eşantiyon verirlerse onu alırım
öyle bir bayi varsa benide çağır ben ıkıtane alırım

çekişme şu anda başabaş...bende merak ediyorum ...bana göre bu senenin en iddalı anketi...burun farkıyla yarışma bitebilir ...saygılar...