HATTATIN DANDİKLİĞİİİİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: HATTATIN DANDİKLİĞİİİİ

eyup reis33 link=topic=59444.msg644448#msg644448 date=1351867914' Alıntı:
LASTİĞİN MARKASI JOHN DERE Mİ???? SENCE O BAİİ NİN AYIBI JD NİN AYIBI DEİL VE SUNU BİL Kİ BİZM BAİİ COK İLGİLİ HATTAT AL KAZAN DİYN ARKADASA SORUOM CİNKÖYÜNDEN ABİM HATTAT ALDI A50 BEN DEDİM ALMA DİE AMA... NAFİLE neyse 2002 240 verdi doblosunu verdi 10.000tl de para verdi hattat aldı hattat ddan memnun kalmadı 300 saatte patlak verdi baii ye goturdu cinkoyunden abim baii kaclira tuttu bilionmu ??? bainin ismini veriom hatta TARSUS BİLMİOT HATTAT BAİ 25.000tl tuttu... bu mu hattatın kazancı istediginize sorun beraber gittik baii ye 25.000tl tuttu esnafa sorduk tarsus esnafı almam dedi satılmıo cunku bizm abi zarar ettigi ile kaldı soruorum bumu hattatın kazancı....
ben jd iyi veya kötü, hattat iyi veya kötü demedim.burda jd firmasının müşterisine karşı tutumuna dikkat çektim. sen istersen forumdaki jd ile ilgili o bölümü baştan sona bir oku..jd iyi makina olması müşterisiyle mahkemelik olduğunu değiştirirmi?

alakazem_43 link=topic=59444.msg644452#msg644452 date=1351868181' Alıntı:
eyüp reis kusura bakmada burda çok taraflı düşünüyosun bizim burda hattattan memnun olanda var jon deredende..hattattan şikayetçi olanda var jon dereden de sen ise gelip burda saşma saçma ahkam keser gibi konular açıyosun..john derenın ne olup olmadıgını bi sen mi bılıyorsun? yada hattatın? o abim dediğin adam safmıki traktörüyle arabasını verip gidip bide 50 lik hattat almış demekki motordan anlamıyomus...ha hepsini geçtim hattatda çin motoru var demişlsin peki o abini gidip neden uyarmadın çin motoru var bunda alma diye? lütfen biraz daha mantıklı yorumlar yazalım ve birbirimizi kıracak seviyeye gelmeyelim...
dinledimi beni sence gittim gel sana 5403 alak dedim dinlemedi. oz abim deil aile dostumuz abim gibi sayılır suan pişman ben kimse ye aham kesmiom dorular boyle işte universal donemide hattatın eseri beni kimse uyarmasın gercek bu

ramiz balcıoğlu link=topic=59444.msg644472#msg644472 date=1351870601' Alıntı:
ben jd iyi veya kötü, hattat iyi veya kötü demedim.burda jd firmasının müşterisine karşı tutumuna dikkat çektim. sen istersen forumdaki jd ile ilgili o bölümü baştan sona bir oku..jd iyi makina olması müşterisiyle mahkemelik olduğunu değiştirirmi?
o bayi nin ayıbı bence bai cidden ayıp etmiş bende lastık sorunu yasadım 5065emde lastik agrimax dı yırtılmalar olustu baiye goturdum bai good year la deiştirdi..... o oranın baisi nın ayıbı....

demir45 link=topic=59444.msg644453#msg644453 date=1351868208' Alıntı:
Kaç paraymış o motor öyle ne varsa vermişsiniz.. Hattat a50 de kendi motoru var 240 tan pek üstün yanı yok yani..Baştan yanlış seçim yapmış sizin birader..
kac kere dedim bizm aile dostu abiye ama dilenmedi simdidide pişman

alakazem_43 link=topic=59444.msg644452#msg644452 date=1351868181' Alıntı:
eyüp reis kusura bakmada burda çok taraflı düşünüyosun bizim burda hattattan memnun olanda var jon deredende..hattattan şikayetçi olanda var jon dereden de sen ise gelip burda saşma saçma ahkam keser gibi konular açıyosun..john derenın ne olup olmadıgını bi sen mi bılıyorsun? yada hattatın? o abim dediğin adam safmıki traktörüyle arabasını verip gidip bide 50 lik hattat almış demekki motordan anlamıyomus...ha hepsini geçtim hattatda çin motoru var demişlsin peki o abini gidip neden uyarmadın çin motoru var bunda alma diye? lütfen biraz daha mantıklı yorumlar yazalım ve birbirimizi kıracak seviyeye gelmeyelim...
sen uyarmadımmı sanıon (AYRICA O OZ ABİM DEİL AİLE DOSTUMUZUN OĞLU YASCA BENDEN BUYUK DİE ABİ DİYORUM) kackere dedim dinlemdi 5403 alakdedim simdide pişman ben 10 uyardım kafasının dikine gidip aldı simdidide pişman.

ramiz balcıoğlu link=topic=59444.msg644472#msg644472 date=1351870601' Alıntı:
peki neden benim baii m yırtılan agrımax lastikimi değiştirdi...

Çağrı link=topic=59444.msg644454#msg644454 date=1351868238' Alıntı:
Bu tarz fanatik mesajlar yazmana gerek yok burdaki herkesin aklı fikri var,anlattıkların doğru veya yanlış ona ben karışmam ancak insanlar neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor merak etme.Seni uyarıyorum bu tarz tartışma çıkartacak mesajlara devam edersen ceza alacaksın.
kimse doğruları değiştiremez eğer doğruları söylediğim çin ceza vereceksen ver hiç durma uyrra*-*-

eyup reis33 link=topic=59444.msg644483#msg644483 date=1351871771' Alıntı:
kimse doğruları değiştiremez eğer doğruları söylediğim çin ceza vereceksen ver hiç durma uyrra*-*-
Emin ol doğruları da birtek sen bilmiyosun.
Uyarı 2:Alt alt mesaj yazmak(flood) yasaktır.

Çağrı link=topic=59444.msg644486#msg644486 date=1351872112' Alıntı:
Emin ol doğruları da birtek sen bilmiyosun.
Uyarı 2:Alt alt mesaj yazmak(flood) yasaktır.
ben bu konu hakkında doğruları ve gorduklerimi belirtiyorum ama sen yanlış şeyleri bildiğini söylüyorsun açıkca...

[/QUOTE]
LASTİĞİN MARKASI JOHN DERE Mİ???? SENCE O BAİİ NİN AYIBI JD NİN AYIBI DEİL VE SUNU BİL Kİ BİZM BAİİ COK İLGİLİ HATTAT AL KAZAN DİYN ARKADASA SORUOM CİNKÖYÜNDEN ABİM HATTAT ALDI A50 BEN DEDİM ALMA DİE AMA... NAFİLE neyse 2002 240 verdi doblosunu verdi 10.000tl de para verdi hattat aldı hattat ddan memnun kalmadı 300 saatte patlak verdi baii ye goturdu cinkoyunden abim baii kaclira tuttu bilionmu ??? bainin ismini veriom hatta TARSUS BİLMİOT HATTAT BAİ 25.000tl tuttu... bu mu hattatın kazancı istediginize sorun beraber gittik baii ye 25.000tl tuttu esnafa sorduk tarsus esnafı almam dedi satılmıo cunku bizm abi zarar ettigi ile kaldı soruorum bumu hattatın kazancı....
a 50 ve h serisi çin malı evet bu modeller çok kötü 3-5 yılda hepside döküldü.ama perkins motorlu olanlar o kadarda kötü değil bizim burada birisi a 68 ikinci el aldı balya makinesinde kullanıyo be seneki sıcaklarda bayada güzel iş gördü.Şu anki duruma göre hatat almak hata olabilir ama ileride daha güzel traktör yaparsa alınabilir.

forma girmeyeli çok şeyler değişmiş. eyüp ben tarsusluyum bende 2001 model 240 19 milyar gördüler. a50 çift çeker aldım menmunun hem traktörden hem bayiden. şimdi sen 2002 240 verip üstüne 10000 tl verdiğinde yaklaşık 30000 yapar a50 benim aldığım fiyat 35milyar o zaman doblo 5 milyara gitmiş. yazık olmuş inandırıcı gelmiyor ama bayi bir soracam.

eyup reis33 link=topic=59444.msg644488#msg644488 date=1351872615' Alıntı:
ben bu konu hakkında doğruları ve gorduklerimi belirtiyorum ama sen yanlış şeyleri bildiğini söylüyorsun açıkca...
bi susda motorun soğusun be. heryerde jd muhabbeti. bi yazdığını bin sefer tekrarlıyorsun. ne acayip bişeysin.

Yahu güzel kardeşim, Eyüp Reis.Tamam JD iyi motordur ama artık bu bırak bu Hattat düşmanlığını.Her konuda lafı Hattat ' a getiriyorsun.Sonuçta kendi malımız.Desteklemesek bile köstek olmayalım.Piyasa zaten her malın değerini biçer.Hattat tank yapabilen bir fabrikanın ürünü.Bağlantılı fabrikalarıyla dünya çapında bir şirket.Traktör işine asılsa ve tek işi haline getirse yerli yabancı birçok markayı Türkiye ' den süpürür.Ama işlerinin çokluğu ve genişliğinden traktöre yeterli vakit ayıramıyorlar gibime geliyor.

Öyle anlatıld ki Hattat çift süremez!römork çekemez!.Madem beğenip alındı.Cayır cayır kullan.İşini görmezse o zaman ne âla.Boş ver arka arkaya bağlamayı felan ,ayrıca yeni traktörlerin hepsi çok yakarmış.Açılınca azalır.

kütahya dumlu pınarda bir dostum var hattat 75 4x4 ü var 5 li 11 numara pulluk takıyormuş. arkadaş çok memnun yakıtı ve çekişi daha pazar günü beraberdik memlekette tarlaları ekinleri traktörleri epey konuştuk.
birde 5625 jondre gördüm traktör rezil durum da şöyle inceledim sagını solunu bir gram yag kaçırmamış.
şimdi hattat dandik dir birilerine hatat çok degerlidir birilerine
bence firmaların markalarını karalmaktan çok eksiklerini konuşsak daha güzel olur.köyümde çevremde jondere çok ama hattatın bayisi var bildiğim kadarıyla bir bahçe için alınmış küçüklerden büyük satılmı bilmiyorum zamanla girecek hiç adını duymadıgımız deutuz bile köye girdi.
zevk meselesi.
ben de erkuntu seviyorum ama çok eksigi var.ne yapalım birileri sever birileri de dandik der.
ama ileri gitmeyelim.
buyıl zor bir yıl oldu kaza falan derken arabasız kaldık.2 ay öldük öldük dirildik ne zor muş arabasızlık. para yok pul yok almaya vereseye harmana bir 92 toros aldım bana mercedesten daha kıymetli geldi.niye çünkü benim.benim kapımda..................

kapınızda olsunda dandik olsun.....elbette kusur arayalım ama kırmadan.
konuşacaksak , tartışacaksak ,konforunu, yakıtını, fiyatlarını ,servislerini ,yedek parçalarını bunları yapalımki fayda görelim.

bir yakın köylümüz mf 5400 serisi aldı saati doldu dolmadı çok agır kaza yaptı servis bayi kasko yan çaldı adama çok agır darbe aldı hayatı söndü.140000 tl deniyor çok agır fatura hurdaya 20000 tl diyorlar konuşuyorlar çok yazık evet ençok konuşulacak konular bunlar
fiyatları çok yüksek güç yetmiyor.dger kayıpları %50 çok zarar servis bayii fabrika veya ithalatçı firma malın arkasında olmuyor destek olmuyor bunlar sıkıntı.gersi laf...................evet hattat firma olarak kötü bir intibası var atıp kaçmalardan arkasında karası var ama traktörü degil.

ramiz balcıoğlu link=topic=59444.msg644490#msg644490 date=1351872826' Alıntı:
neden acaba.. amcaoğlun olduğu için olmasın
sen cok bilion tarsus bayisi benim amca oglum ewt ama bizm koye 20km uzaklıkta cin koy var oarada 5055e agrimaxda yırtılma oldu kafana gore konusma

baglan33 link=topic=59444.msg646254#msg646254 date=1352277208' Alıntı:
forma girmeyeli çok şeyler değişmiş. eyüp ben tarsusluyum bende 2001 model 240 19 milyar gördüler. a50 çift çeker aldım menmunun hem traktörden hem bayiden. şimdi sen 2002 240 verip üstüne 10000 tl verdiğinde yaklaşık 30000 yapar a50 benim aldığım fiyat 35milyar o zaman doblo 5 milyara gitmiş. yazık olmuş inandırıcı gelmiyor ama bayi bir soracam.
sen bir a50 yı kaca tutacaklar sor bakam arkadas ben gozlemlerimi yazıom. sende tarsusdansın bizm eshabı keyf tarafını bilirsin ben dooruları yazıom.

Göktürk- link=topic=59444.msg646265#msg646265 date=1352278488' Alıntı:
Yahu güzel kardeşim, Eyüp Reis.Tamam JD iyi motordur ama artık bu bırak bu Hattat düşmanlığını.Her konuda lafı Hattat ' a getiriyorsun.Sonuçta kendi malımız.Desteklemesek bile köstek olmayalım.Piyasa zaten her malın değerini biçer.Hattat tank yapabilen bir fabrikanın ürünü.Bağlantılı fabrikalarıyla dünya çapında bir şirket.Traktör işine asılsa ve tek işi haline getirse yerli yabancı birçok markayı Türkiye ' den süpürür.Ama işlerinin çokluğu ve genişliğinden traktöre yeterli vakit ayıramıyorlar gibime geliyor.
tm yerli malı ama sahip cıkmalıyız ama gidip te 45 milyara motor alacan 25 milyara 300 saatte bai tutacak varmı boyle bir olay?? nerde kaldı yerli malının tutulması jd ye ikinci eli yok diorlar ben 2004 de 5403 aldım 8000 saat kullandım 36.000 tlye almıstım ozman 34.000 tlye sattım 2011 de 5065e aldımve satmam 2 gun surdu.... ulas koyunden de brinin jd si vardı 5065 e erkuntla tks etti pişman oldu erkunt baiisinin 5065e yi satması 2 gun surdu.

köylü link=topic=59444.msg646272#msg646272 date=1352279439' Alıntı:
kütahya dumlu pınarda bir dostum var hattat 75 4x4 ü var 5 li 11 numara pulluk takıyormuş. arkadaş çok memnun yakıtı ve çekişi daha pazar günü beraberdik memlekette tarlaları ekinleri traktörleri epey konuştuk.
birde 5625 jondre gördüm traktör rezil durum da şöyle inceledim sagını solunu bir gram yag kaçırmamış.
şimdi hattat dandik dir birilerine hatat çok degerlidir birilerine
bence firmaların markalarını karalmaktan çok eksiklerini konuşsak daha güzel olur.köyümde çevremde jondere çok ama hattatın bayisi var bildiğim kadarıyla bir bahçe için alınmış küçüklerden büyük satılmı bilmiyorum zamanla girecek hiç adını duymadıgımız deutuz bile köye girdi.
zevk meselesi.
ben de erkuntu seviyorum ama çok eksigi var.ne yapalım birileri sever birileri de dandik der.
ama ileri gitmeyelim.
buyıl zor bir yıl oldu kaza falan derken arabasız kaldık.2 ay öldük öldük dirildik ne zor muş arabasızlık. para yok pul yok almaya vereseye harmana bir 92 toros aldım bana mercedesten daha kıymetli geldi.niye çünkü benim.benim kapımda..................

kapınızda olsunda dandik olsun.....elbette kusur arayalım ama kırmadan.
konuşacaksak , tartışacaksak ,konforunu, yakıtını, fiyatlarını ,servislerini ,yedek parçalarını bunları yapalımki fayda görelim.

bir yakın köylümüz mf 5400 serisi aldı saati doldu dolmadı çok agır kaza yaptı servis bayi kasko yan çaldı adama çok agır darbe aldı hayatı söndü.140000 tl deniyor çok agır fatura hurdaya 20000 tl diyorlar konuşuyorlar çok yazık evet ençok konuşulacak konular bunlar
fiyatları çok yüksek güç yetmiyor.dger kayıpları %50 çok zarar servis bayii fabrika veya ithalatçı firma malın arkasında olmuyor destek olmuyor bunlar sıkıntı.gersi laf...................evet hattat firma olarak kötü bir intibası var atıp kaçmalardan arkasında karası var ama traktörü degil.
5625 bizm burda 15000 saatte var tık yok ha o motoru kullanan sofor gibi deilde canavar gibi kullandıysa bilemem peki sen bana ver o a78 ı ben 2 hareket yapacam duble gaz ileri giderken geri çekecem bakalım ne olacak.. yakıt ta cekişte dede john dere hattat dusmanı gibi gozukuom ama ben gozlemler,mi yazıom dooru bir motoru arka arkaya baglamak iyilikini gosteremez ama bizm koyun meydanında TARSUS HATTAT BİLMOT BAİİ JOHN DERE YE MEYDAN OKUDU YAKITTA AZ YAKTI SONRA KENDİ DEDİ KIC KICA BAGLAYAK DİE 5055E Sİ OLAN MUSA ABİM A68 LE BAGLADI SURDU HEMİDE HATTAT DA AGIRLIK OLMASI NA RAGMEN HEM DENEMEDEN SONRA HATTAT BAİSİNİN YAPTIGI BİR ÇİRKEFLİGİ DAHA SOYLUYORUM BİZM KOYE 15KM MESAFEDE OLAN ULAS KOYUNE GİTMİŞ VE AYNEN SUNU DEMİŞ JOHN DEREDEN AZ YAKTIK JOHN DERE Yİ SURUDUK BANA ULASLI ABİLER BOYLE DEDİ SONRA EN SON BEN İNANDIRDIM ONLARı.. ve sunu diyim bizm burda 50 saatte hattat vardı heryerinden yag kacırıor turboyu cevirmiyor en seride bizm bag var biraz yaka bzim akraba da 5050e var 5050e en seride 17 gazla 4 meme acık fuze gibi cıkıor hatta hattat a ben bindim a50 ye 12 gaza dusuor pisior baylıor bumu hattatın guzelligi ben FANATİKLİK YAPMIYORUM DOĞRULARI SOYLUYORUM BİRAZ İDRAK BEKLİYORUM BUNLARI BEN HEP TEST ETTİM GORDUM GORDUKLERMİ YAZIORUM ARKADASLAR...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...