Hay maşallah!!! Sanki LEMKEN

Konunun zetora gelişi daha doğrusu geleceği öngörüsü olan müneccim arkadaşı anlamamakla birlikte pulluk iyi devirmiş murat. Same kullanan adamı da zetorcu diye etiketlediler ya helal olsun. Kullanıcı adının hemen altında isim-soyisim yazmalı bence bu türden isimsiz kahramanları muhatap almakta zor oluyor.

Konunun zetora gelişi daha doğrusu geleceği öngörüsü olan müneccim arkadaşı anlamamakla birlikte pulluk iyi devirmiş murat. Same kullanan adamı da zetorcu diye etiketlediler ya helal olsun. Kullanıcı adının hemen altında isim-soyisim yazmalı bence bu türden isimsiz kahramanları muhatap almakta zor oluyor.

Sagol Uğur.Zetoruda begeniyorum seviyorum bunuda belirtiyorum ya ondan galiba bu arkadasin sıkıntısı.onun belli bi adi nicki yok 3. Oldu bu nick degistirdigi baksana yasadigi sehiri ne yazmis.muhatap alinmicak biri bosver

• Beğen
Tepkiler: historyman
Maşallah yerli Lemken çok güzel çevirmiş toprağı. Bu ottan zaten bir hayır gelmezdi. Tam yeşil gübre olmuş toprağa. Pulluğu çok güzel ayarlamışsınız, toprağı tam tepetaklak etmiş, ot da altta kalmış.

Teşekkür ederim.yagmurlardan once buraya cok guzel alabora cekmistim ama yagmurlarla tekrar yukselmisler.Para yapacak bi mahsul olsa bukadar buyumez

Sağolasın Oğuzhan abi.Hakikaten orman olmus biraz daha bakmasaymisiz hakkından gelemeyecekmisiz.Tek çare pulluk dedim oda guzel bi görüntü çıkardı

Hardalı görünce yeni aldığım goble aklıma geldi benim goblelikmiş senin bardaklar tam olarak. Aslında önce bi goble çekip sonra sürsen daha bi güzel olurmuş ama pulluk gerçekten ön numara iş çıkarmış Pulkuk da iş ünlü sanırım

Hardalı görünce yeni aldığım goble aklıma geldi benim goblelikmiş senin bardaklar tam olarak. Aslında önce bi goble çekip sonra sürsen daha bi güzel olurmuş ama pulluk gerçekten ön numara iş çıkarmış Pulkuk da iş ünlü sanırım

Matrix mi almistin abi.Abi oyle yapinca iki is olur boyle tek seferde halletti.Kisiye gore degisiyor kimine gore ünlü kimine göre alpler.Benim tercihim ünlü oldu