• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Hayvan Pazarı Programı Hakkında

Katılım
06.12.2007
Mesajlar
13,524
Konum
Ankara

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi Bereket Tv'de hayvan pazarlarının gezilip, özellikle fiyatlardan, piyasadan haberdar olmamızı sağlayan bir program var.Sanırım hemen herkes biliyordur zaten.Hacı Mehmet abinin de aracılığıyla yaptığımız görüşmeden sonra bu programı artık ben sunacağım.Her ne kadar tarım hayvancılık işimiz olsa da programcılık konusunda acemisi olduğum için, sizlerin değerli görüşlerini bekliyorum.Bu programda yeni dönemde hoşunuza gitmeyen değişmesini istediğiniz, veya şu da olsa güzel olur dediğiniz şeyleri bu konu altında paylaşırsanız çok memnun olurum.

İkinci yardım isteyeceğim konu pazarlar hakkında.Malum özellikle bu dönem hastalıklardan dolayı pazarların açık olup olmama durumu değişkenlik gösteriyor.Pazarlarla ilgili bana vereceğiniz bilgiler de işime yarayacaktır.Benim görüşüme göre ne kadar çeşitli yer gezilir, bilgi alınırsa o kadar faydalı ve doğru bir piyasa fikri oluşacaktır.

Tabi ki Trakkulupü gerek bu tarz fikir alışverişinde, gerekse olabilecek en aktif şekilde programın içinde yer bulacak.Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
 
Katılım
28.12.2007
Mesajlar
21,905
Konum
Isparta
Hayırlı olsun trakkulup olarak bereket tv istila ettiniz programı sunan meriç ılker beyin ayağını kaydirdinizya helal olsun.gurur verici programı bizden birisinin sunacağı farklı şehirlere gittiğinde en azından yabancılık cekmiyeceksin trakkulup her yerde
 
Son düzenleme:
Katılım
27.04.2015
Mesajlar
199
Konum
Edirne
Hayırlı olsun Edirne merkez Canlı et ve entegre tesislerine gelmenizi bekleriz pazartesi günleri çok sayıda hayvan satışı oluyor :)
 
Katılım
31.03.2010
Mesajlar
1,447
Konum
eskişehir
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Bence programın eksik yönü her hafta sadece bir pazara odaklı program yapılıyor. Önemli hayvan pazarlarından video olmasa bile fotoğrafla fiyat paylaşımı yapılabilir.
 
Katılım
21.08.2008
Mesajlar
5,113
Konum
Ankara
Hayırlı olsun Çağrı Allah utandırmasın. Bu gidişle trakkulüp bereket tv yi ele geçirecek. :D
 
Katılım
14.06.2009
Mesajlar
19,058
Konum
Kütahya
Hayırlı olsun biladerim, Kütahya ve Tavşanlı Hayvan Pazarları nda yardımcı olurum, Salı günü Kütahya, Perşembe Tavşanlı
Not: Şu an her ikisi de kapalı,

:D Birde ne zaman açılacak, bi deyiver hele.
 


Üst Alt