her biçerdöver ot biçebilirmi zararı olurmu biçere

22.04.2019
115
61
23
hatay

Abi 500 dekar buğday ve arpamızı biçecek eski biçer almayı düşünüyoruz hersene 15 20 bin lira biçme parası veriyoruz hem almisken eğer çok pahalı bir özellik değil ise ot da bicebilsin dedik sizlerin yorumlarını almak istiyorum hangi marka diye daha araştırma yapmadık tavsiyeniz olursa daha iyi olur teşekkürler ot için şunu diyeyim bizim buralarda meralar var hayvanlar için ot biçebiliyoruz onuda slaj yapıyoruz biçer tablası geniş 5 tamburun gideceği yeri tek seferde goturuyo tirmikla çevirme işide olmayacak.

Actırılır iyi bir ustayla yalnız birde şöyle bir şey var biçilen namlu biçerdöver in ön dingilin önüne düşecek buda kalın namlular da dingillere yığma yapar vede biçerdöverler çok ağır makinalar tarlayı çok çiğner teper vede randımanlı çalışırmı oda belli değil en iyisi yapan kişiyi bulup detaylı bilgi almak lazım

Actırılır iyi bir ustayla yalnız birde şöyle bir şey var biçilen namlu biçerdöver in ön dingilin önüne düşecek buda kalın namlular da dingillere yığma yapar vede biçerdöverler çok ağır makinalar tarlayı çok çiğner teper vede randımanlı çalışırmı oda belli değil en iyisi yapan kişiyi bulup detaylı bilgi almak lazım
Evet abi dediğin gibi civar ilçelerde yapan var onlarla konuşuruz. Ağırlık konusunda sıkıntımız yok abi biz buğday arpa için aliyoruz ot bahane ölçüm yaptıktan sonra bicerin oluşturduğu hasarmi çok yoksa bicerle tek seferde gittiğin yeri traktörle 3 sefer gitmekmi, biçerler 7 ton ortlm traktör 5 ton bilmiyorum bakicaz artık teşekkür ediyorum hepinize iyi akşamlar.