Hiç Traktör kiralayan var mı?

Merhaba,

Günümüzde basta otomobil olmak üzere birçok motorlu taşıt ve ya iş aracı ( forklift vb.) kiralaniyor.

Acaba şahıstan ve ya galeriden traktör kiralayan oldu mu, ya da kiralamayı düşünen oldu mu?

Ihtiyaca göre işlerin yogun olduğu ekim öncesi ve ya ekim doneminde kiralamak sizce nasıl bir fikir?
Bu işi pratiğe dönüştürebilir miyiz, ne dersiniz?

Merhaba,

Günümüzde basta otomobil olmak üzere birçok motorlu taşıt ve ya iş aracı ( forklift vb.) kiralaniyor.

Acaba şahıstan ve ya galeriden traktör kiralayan oldu mu, ya da kiralamayı düşünen oldu mu?

Ihtiyaca göre işlerin yogun olduğu ekim öncesi ve ya ekim doneminde kiralamak sizce nasıl bir fikir?
Bu işi pratiğe dönüştürebilir miyiz, ne dersiniz?
Merhabalar topragim edirne lalapaşa tarafında bir galeri kiraliyordu ismi çetin di sanırım ama ne şartlarda kiralar nasıl yapar bir fikrim yok

Bizim köyden arkadaş bu sene icin tt 50 tek ceker traktor ve 4 tonluk remorku 5 bin tlye yilbasina kadar kiraliyor bana teklif etti fena degil aslinda aylik 500 liraya geliyor

Cemal kardeşim, söylediğine göre gayet uygun görünüyor. Peki fiyat dışında başka şartlar var mıydı?

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Ben bu traktöru günlük 100 liraya kiraladim 40 gun hasat isinde kullandim 3 yildir degisik traktorleri bu kabak hasat makinasinda kiralik kullandım 20181028_092419.jpg

Ben bu traktöru günlük 100 liraya kiraladim 40 gun hasat isinde kullandim 3 yildir degisik traktorleri bu kabak hasat makinasinda kiralik kullandımEkli dosyayı görüntüle 35305

Eyvallah, teşekkür ederim bilgi için.
Gayet uygun görünüyor fiyati.
Traktör kiralama konusunda oldukça tecrubelisiniz.
Bu konuda neler tavsiye edersiniz?
Nelere dikkat etmemiz gerekiyor?
Sahistan mi yoksa galeriden mi kiraliyorsunuz?

Ben galeridende şahıstanda aldım büyük bi sorunumuz olmadı yalnız bu yıl grank mili ön kecesini bozdu yag kaçırdı degiştirdim 600 lira tuttu sahibi karşıladı daha öncede galeridwn aldıgımda acemilik tratöre pek dikkat etmedim ancak galerici servisten yagini degiştirelim dedi oraya gidince kuyruk milinin çalışmadıgı ortaya çıktı servis halletti iyiki işe göturmeden ortaya cikti
Kiralamalarda genelde saglam al saglam ver kuralı gecerli onun icin ozellikle galeriden alirken iyice kontrol etmek lazim birde ekrandaki ışıklara güvenmeyecen işi sıkı tutacan bi galerici sürekli günü birlik traktör kiraya veriyordu en sonunda birinin elinde motor kitlemiş kimse yagına bakmamış motor elinde kalan adamda daha sabah aldım benim hatam degil diye masrafı kabul etmeyince galericiye kaldı bi dahada kiraya traktör vermiyor