Hız konusunda tercih edilen deutz

Merhaba arkadaşlar usakta çiftçilik yapıyoruz elimizde tümosan 8075 var babamı ikna edebilirsem bir deutz aldırmayı düşünüyorum aklımda deutz 4080e deutz agrofarm 410 deutz agroplus 410 deutz agrolux 410 var bu 4 tercihten hangisini seçmeliyim acaba aradığım öncelikle konfor ve sağlamlık zaten hepsinin az yaktığına şüphem yok hız konusunda 50-60 km hıza da ulaşıyor galiba 4 üde sizce hangisini tercih etmeliyim bu arada agroplus 87 de olabilir en uygun fiyata hangisini almalıyım arıza çıkarmayan az yakan hangisi olur

Merhaba arkadaşlar usakta çiftçilik yapıyoruz elimizde tümosan 8075 var babamı ikna edebilirsem bir deutz aldırmayı düşünüyorum aklımda deutz 4080e deutz agrofarm 410 deutz agroplus 410 deutz agrolux 410 var bu 4 tercihten hangisini seçmeliyim acaba aradığım öncelikle konfor ve sağlamlık zaten hepsinin az yaktığına şüphem yok hız konusunda 50-60 km hıza da ulaşıyor galiba 4 üde sizce hangisini tercih etmeliyim bu arada agroplus 87 de olabilir en uygun fiyata hangisini almalıyım arıza çıkarmayan az yakan hangisi olur
Agrofarm 410 la agroplus 410 ithal serilerdir haliyle fiyatı biraz yüksek olacaktır Agrofarm agroplus a göre boyut olarak büyük ve kontrolleri mekanik olarak yapılıyor agroplus ise elektronik kabini biraz küçük ama konforlu

Agroplus 410 Avrupa tercih ederim ve 4080E ve lux 410 la çok benzer. Plus ın gösterge paneli çok modern. Farm ı bilmiyorum ama bence plus kadar atik ve pratik olmaz. Plus ın şanzuman farklılıkları var, ana vites de düğmeli buçuk olanları var ama fiyatı çok yüksektir

Öncelikle verdiğiniz fikirlerden dolayı teşekkür ederim açıkçası traktör değiştirme fikrim şuan gerçekleştiremeyecegim ama önümüzdeki seneye nasip olursa yapacağım bi durum arazilerin uzak olması dolayısıyla hızlı bir traktör ihtiyacım oluyor onun haricinde yem bitkisi yetiştiriciligine de ağırlık vermeyi düşünüyoruz söylediklerim gerçekleştiği takdirde olacak şeyler bunlar yorumlarınız için teşekkür ederim