Holsan Kasırga---TD75B...

Ynt: Holsan Kasırga---TD75B...

kubilay07 link=topic=73228.msg854089#msg854089 date=1393446466' Alıntı:
65hpde bahçede gayet yeterli abi arazide engebe yoksa 24 alsaydın daha iyi olurdu alçaklık bakımından ben 24 jant aldım alt açıklık 27 cm :D
bir üst hpde olsa olabilirdi fazla kaçmazdı yakıt olarakta pek bi farkı yok 65likten uygun ekipman-uygun devir olduktan sonra ben bayiye alırken söylemiştim mümkün olan en geniş şekilde gelsin diye çamurluklardan dışarı 5cm gibi taşma var arka tekerleklerde sanırım daha fazlada açılmıyordur :D ama açık olması iyi traktör uzun ama geniş değil(yada bana öyle geldi) o yüzden açık olması iyi :)

o yana kimsenin binememe sorunu hep var ben çamurluk üzerindeki dalkaydıran tutamağı bacaklarım arasına alıp çamurluk üzerine oturuyorum sürücü koltuğundan rahat oluyor ;D
ya kardeş bu traktörlerde de almadan önce bi test aracı olsa iyi olur. bayinin elinde yoktu traktör. e canlısınıda göremedik. kafadan aldık. bir ay sonra geldi. artık şansımıza bu çıktı :) ama rahat en önemli kısmıda bu. akşam işim bittiği zaman düşecek gibi oluyordum. bacaklarım ayrı ayrı yerlere gidiyordu. onu hatırlayınca :) ama bunda da arkayı tam göremiyorum

zehriduman link=topic=73228.msg854091#msg854091 date=1393446679' Alıntı:
ben otamatik kullanmıyorum hortumlu kullanıyorum traktörtör sabit durduğu için bizde en hafif iş diye geçiyor bence bahce tarımının en ağırı çift dier işleri basit traktörü yormuyor

çift için biz sadece rotovatör kullanıyoruz bahçede kullanılacak en ağır toprak işleme ekipmanı..
pulluk vs gibi ekipmanlar ile yüzlek işlendiği için zorlanma olmuyor...

dogannnn link=topic=73228.msg854095#msg854095 date=1393446876' Alıntı:
ya kardeş bu traktörlerde de almadan önce bi test aracı olsa iyi olur. bayinin elinde yoktu traktör. e canlısınıda göremedik. kafadan aldık. bir ay sonra geldi. artık şansımıza bu çıktı :) ama rahat en önemli kısmıda bu. akşam işim bittiği zaman düşecek gibi oluyordum. bacaklarım ayrı ayrı yerlere gidiyordu. onu hatırlayınca :) ama bunda da arkayı tam göremiyorum

bayiler en çok sattığı traktörlerden test aracı yapıyorlar bizim burdaki bayilerde vardı listeye yazılmama rağmen bana sıra düşmedi bende katalogdan beğenerek aldım denebilir :)
arka demirden kaynaklanıyor o sorun o konuda fabrikanın biraz çalışması gerekli anket için geldiklerinde de söylemiştim bunu bakalım 2014ün 2.yarısında revizyona girer belki

rocky link=topic=73228.msg854101#msg854101 date=1393447190' Alıntı:
Kubi bari motoru göreydim kaportadan az bişey tutturmuşsun fotoğraf karesine okadar. Bidaha kine yolda molda çek bari :D Kolay gelsin eline sağlık.

saolasın rocky :)
10-15 güne yazlık yağ atıcaz bilader yoldan bahçe kenarını ilaçlarken video mideo bişey ayarliyim :D kafama takabilsem şu telefonu iyi olacak nası yapcez o işi :S :D

kubilay07 link=topic=73228.msg854107#msg854107 date=1393447382' Alıntı:
saolasın rocky :)
10-15 güne yazlık yağ atıcaz bilader yoldan bahçe kenarını ilaçlarken video mideo bişey ayarliyim :D kafama takabilsem şu telefonu iyi olacak nası yapcez o işi :S :D
Eleman tut yanına :D Daha karlı olur :D

ibrahim_11 link=topic=73228.msg854150#msg854150 date=1393450667' Alıntı:
Kolay gelsin kubilay td yine sahnede ama şu kasırga ya hastayım

saolasın abi :) kasırga benim değil emanet alıp kullanıyorum bu çok eski bir model tahminen 2000 model fan çapı küçük benim motora biraz küçük kaldı bizimkine 100cm süperfan şart :D kasırga değilde tornado cet serisi var ben onları daha çok seviyorum ama fiyatları dudak uçuklatıyor :/ uygun olsun ama holsan olsun denirse yeni kasırga serisi çok güzel eskisine göre o alınabilir :)