Humikcanlarimiz geldi

04.11.2009
775
423

Arkadaşlar sağolsun Doğancan Seyhan arkadaşımız hizmette kusur etmeyip evime kadar getirdi kendisine yapmış olduğu iyilikten dolayı teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum.
6bb2479e16e35507b829cfe33737ef1f.jpg

Arkadaşlar sağolsun Doğancan Seyhan arkadaşımız hizmette kusur etmeyip evime kadar getirdi kendisine yapmış olduğu iyilikten dolayı teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum.
6bb2479e16e35507b829cfe33737ef1f.jpg
Ne demek ben teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra sık sık görüşecez. Dediğim gibi domurcalıda bi lobi faaliyeti yap abi. :) Gidip te 250 liraya almasınlar.
Bende aldım allah razı olsum kapımıza getirdi doğancan allah işlerinde başarılarinin devamını getirsin helal rızk nasip etsin inşallah
Amin çok teşekkür ederim. Sizlerede bol bol bol bereketli olsun inşallah.

Aynı şekilde çalıştığım iş yerimde bir kardeşimiz var,kendisi 7-8 yıl bizzat delta gübre firmasında saha çalışmalarında bulunmuş.kendisine de danıştım hümik asit uygulaması direk toprak yüzeyine uygulanmalı dedi.dönümé 1 litre uygulanmalı dedi.ancak fayda sağlanabilir.

• Beğen
Tepkiler: doganbey1

Aynı şekilde çalıştığım iş yerimde bir kardeşimiz var,kendisi 7-8 yıl bizzat delta gübre firmasında saha çalışmalarında bulunmuş.kendisine de danıştım hümik asit uygulaması direk toprak yüzeyine uygulanmalı dedi.dönümé 1 litre uygulanmalı dedi.ancak fayda sağlanabilir.
Eger gercekten kayda deger bir verim icin humık asit dekara 4_5 litre kullanılması gerekiyor topraktan dekara 40lıtre su ıle

benim bildigim
Humik asit tarla boşken topraga atilip toprak yuzeyi karistirilarak topraga besin elementi karistirilir bu sekilde %100 alis kesinlikle gozlenmez herkese bereketle dolu bir sezon gecirmesi dilegiyle
Dediğiniz şeyde kısmi doğruluk vardır. Lakin her ürün bir değildir. Birbirine karıştırmamak gerekir. Forumda paylaştım gerekli görselleri. Etki etmese bu farklar gözlenmez. HuMİKCAN içerik olarak;
HUMİK asit
FULVİK asit
POTaSYUM
Çinko
Bakır
Organik karbon
Organik azot
Ve kendi geliştirdiğim madde var.
Başkalarının dediklerine pek aldırış etmeyin. Humikcanın yapısındaki değişiklik ile humik asit molekülleri parçalıdır vr bitki tarafından da alınabilir. Ayrıca geniş yapraklı bitkilerin gözenekleri daha büyüktür. Buda bilginize olsun.
Geçen seneki uygulamalarda
Tek uygulama 13 kg a kadar verim, 3 puana kadar yağ oranı artışı
Çift uygulamalarda 21 kg a kadar, 4 puana kadar yağ oranı artışı olmuştur.
Sizlerde bir bidon dahi olsa alıp deneyin farkı görün.
Yaprak uygulamalarında ki etkisi site incelendiğinde görülecektir.

Siz bi inceleyin farkları görün. Benim ürettiğim ürünün arkasında 5 senelik AR-GE çalışması vardır. Humikcan diğer humik asitlere benzemez.
Saygılarımla.