İkinci elJohn Deere mi sıfır erkunt mu

Selamun aleykum arkadaşlar. Bir süredir traktoru yenilemeyi duşunuyorum. Yenileme derken buyutmek istiyorum. Bende John Deere 5065e var. Piyasaları araştırdım John Deere nin sıfırları alınacak hibi değil. Yerlilerden Erkunt sağlam gibi duruyor. Kalite ve çekis konusunda. Bende 2012 bir John Deere 85m buldum 3100 saatte 310000 tl ye ve erkunt baisine baktım sıfır 90 E+ için 480 istedi sizce hangisini almak mantıklı. John Deere de 32 ileri geri vites ve şatıl var. Erkunt 16 ileri geri ve şatıl yok

• Beğen
Tepkiler: filizma
Bölgenizde ikisinin de ustası servisi varsa, John da temizse kesinlikle John Deere. Gerçi elinizdeki de John ise servisi vardır muhtemelen. Üstelik alışkanlığınız da var John a. Her türlü mantıklı. 85m de amerikandı yanlış hatırlamıyosam.
Erkunt a pek yerli gözüyle bakmıyorum açıkçası. Mf nin 2600 serisinden hiçbir farkı gözümde, para hinte gidecek sonuçta.

Erkunt daha mantıklı güç olarak bir tık yüksek.
Vites olarak ta 32 ileri ,geri pek gerekli değil çoğu çiftçi için
Erkunt 16 ileri geri olsa bile yeterili
Satil konusa gelince güzel birsey arazi tarlalar geniş se levye de yeterli
Sonuçta ikinci el Jon sahibi nasıl kullanadi niye sattı bir sıkıntı varsa parçada pahalı Jon da bunu da göz önünde bulundurun derim 9 yaşına gelmis motor birde

• Beğen
Tepkiler: filizma