integral rubin GALİLEO CAP SİSTEM

Ynt: integral rubin GALİLEO CAP SİSTEM

güzel paylaşım ben onca sene nette dolaşmama rağmen ilk defa bu modelde bir traktörle karşılaştım. İlginç bir traktörmüş. Heralde bu traktörü bilmememizin sebebi same nin sitesinde pek açıklayıcı bölümler olmaması. Daha dün girdim siteye sadece modellere tıklayınca birkaç paragraf yazı var bölüm bölüm açıklama ve galeri yok malesef....

sanırım sadece , arazinin eğimine göre kabin statik olmayıpta ,dinamik oluşum içinde davranması . traktörün genel ağırlık merkezine ne kadar etkili olabiliyor . bu çok önemli diye düşünüyorum ...yoksa sadece oparatör ergonomisi için mi ...

atilla link=topic=3173.msg32334#msg32334 date=1210007198' Alıntı:
sanırım sadece , arazinin eğimine göre kabin statik olmayıpta ,dinamik oluşum içinde davranması . traktörün genel ağırlık merkezine ne kadar etkili olabiliyor . bu çok önemli diye düşünüyorum ...yoksa sadece oparatör ergonomisi için mi ...

' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' Faydalı yorum ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '

Traktörün ağırlık merkezine nekadar faydalı yönde etki olabileceğinin tartışmakta fayda var

hayır sadece sürücü için yapılmış birşey degil agırlık dengelemesine gelince ben hiç birşey söylemiyorum zaten anlatılmak istenilen fotograf karelerinde yeterince anlatılıyor iş anlamaya kalıyor

oziiron link=topic=3173.msg32369#msg32369 date=1210011280' Alıntı:
hayır sadece sürücü için yapılmış birşey degil agırlık dengelemesine gelince ben hiç birşey söylemiyorum zaten anlatılmak istenilen fotograf karelerinde yeterince anlatılıyor iş anlamaya kalıyor
fendt gibi makina yapmışlar...