İpard destekleri hakkında

Size taslak sözleşme geldimi bana gelen giden yok 1 aydır bekliyorum aradım afyon tkdk yı bakanlıktan sözleşme yapım diye bize talimat gelmedi ondan yollamadık dediler size sözleşmeyi ne zaman yolladılar valla rezil ediyolar bizi 10 aydır bekliyorum alet lazım

Evet ne zaman bi isimiz tam manasiyla duzgun gitti ki,ama olsun bunada şükür.Bizimde ilac makinesini iptal etmisler,haklilar ama.Yazan adam normal 400 lt lik ilac makinesine 14500 lira yazmisti.10 defa soylediksek az,bunun fiyati cok yuksek bu boyle olmaz diye ama nafile.Adamin gozunu para burumus akli sira devleti soyacakti,olan her zamanki gibi yine bize oldu.Yav 800 1000 lt lik asansorlu olsa tamam diycemde ya arkadas bildigimiz siradan 400 lt lik makine 14500 lira olur mu be el insaf. Zaten herkesin alim gucu belli fiyatlar deseniz almis basini gitmis 40 yilin basi zar zor biraz ekipman alicaz onuda gozunu para burumus şerefsizler yuzunden alamiyoruz.Boyle adamlar herseyi hak ediyoda neyse...
Hocam iyi fiyat nedir öyle yav? 800 litre amazon depo 145 lik pompalı, asansörlü holder fiyatı o civarda

Size taslak sözleşme geldimi bana gelen giden yok 1 aydır bekliyorum aradım afyon tkdk yı bakanlıktan sözleşme yapım diye bize talimat gelmedi ondan yollamadık dediler size sözleşmeyi ne zaman yolladılar valla rezil ediyolar bizi 10 aydır bekliyorum alet lazım
Taslak derken biz İl tkdk ye gittik dosya oraya gelmis imza attik ordanda tedarikciye geldi,simdi tedarikci ekipmanlarin fiyatlarini cikartip cagiracak bizi bizde anlasip alicaz,sonra tkdk dan gelip ekipmanlari olcup bicip onayliycaklar sonra tamam.

20200418_133739.jpg
3.çağrıda ismimiz yayınlandı

• Beğen
Tepkiler: by_siverekli
Hayırlı uğurlu olsun İnşaAllah, hocam siz hangi ürün, kaç dönüm için hangi ekipmanları yazdınız?

Misal kültivatör 11 li mi? Holder 800 mi filan
Sağolasin hocam Allah razi olsun.Biz 5 dönum kara buğday ekicez tum ekipmanlar icin,sadece ot bicme tamburu icin aspir ekicez.Hepsi toplam yine 5 donum.Kazayağı 11,25 li aysan,18li mibzer,210 luk rotovator,600 lt cift pervane gubre makinesi,185lik pistonlu ot bicme,5 tonluk romork var.Holder 600 lt lik asansorluydu fiyat yuksek diye iptal etmisler.

• Beğen
Tepkiler: mehmetmanisa
Ekipman işi nasıl oluyor link atabilir misiniz ? Hangi ekipmanları alabiliyoruz , yem karma alabilir miyiz mesela ? Yada bağ koblesi vs
Link değilde bu işlere bakan danismanlar var onlarla gorusmeniz gerekbilir.Her ekipman icin basvuru sartlari ve sekli farkli oluyo.Bu konulari en iyi danismanlar bilir.Cevrenizde vardir mutlaka sorusturun bilgi sahibi olursunuz.