Islam iktisat nizami (hizbut tahrir/köklü değişim dergisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Islam bir nizamdır ☝️
Dileyen köklü değişim dergisini sipariş eder ve yine dileyene ücretsiz olarak bu makalenin olduğu dergiyi ücretsiz temin edebilirim .. selamun aleykum

Resimler ve ekler

• 20190724_151143.jpg
    20190724_151143.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 106
  • 20190724_152041.jpg
    20190724_152041.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 75
  • 20190724_152246.jpg
    20190724_152246.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 75
  • 20190724_151401.jpg
    20190724_151401.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 73
  • 20190724_152123.jpg
    20190724_152123.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 70
  • Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Bunlar trol birkaç kişi var devamlı hilâfet Osmanlı vs bu tarz konuşma yapan tipler atıyorlar ortaya bisey bidaha bir kaç gün piyasada yok madem bu ülkeyi sevmiyor Sun beğenmiyorsun git hilâfet le yönetilen yere
Neye kızıyorum biliyormusun din adı altında falancı cemaat fişmancı cemaatteniz diyolarya.ben de diyorum ki Allah'ın kulu Hz muhammedin cemaatindenim diyorum.bilmeden yada bilerek kendilerini kullan duruyorlar yazık.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
burası senin yasadışı örgüt propaganda si yapacağın yer mi hizbut tahrir denilen örgüt yasaklı hilâfet isteyen bir örgüt git başka tarafta reklamını yap şerefsiz
Küfür sahibine aittir hizib terör örgütü değildir. Ayni tepkiyi git tunceli de komunist baskana da yap ayni tepkiyi oz yonetim vaadinde bulunanlara da yap. Bu muslumanlarin tarim politikasidir. Ben burda kimseye hakaret etmedim kimseyi silahli orgite de davet etmiyor bu yazilar da. Bunlar bizim tarim politikamizdir nokta !

Bunlar trol birkaç kişi var devamlı hilâfet Osmanlı vs bu tarz konuşma yapan tipler atıyorlar ortaya bisey bidaha bir kaç gün piyasada yok madem bu ülkeyi sevmiyor Sun beğenmiyorsun git hilâfet le yönetilen yere
Bu vatan dedelerimizin kanı ile kuruldu Allah a şükür vatanımı seviyorum uğruna bedel verdikte kurtardık. Trol değil bir çiftciyim yerim de yurdum da belli. Bir müslüman olarak tarım ve hayvancılığın bu şekilde yürütülmesinden yanayım

Dergi pek Bi cihatcı örgütlerin ağzıyla yazılmış sanki
[/QUOTE dergi yazanlar da ki isimler doktor-ziraatci ve mühendis mesleklerini yapan isimler ve terör örgütü değildir. Komünistlerin bir fikirleri var sosyalistler herkes fikirlerini yazıyor çiziyor bu adamların da tarım ve hayvancılık hakkında fikirleri var. Konusulacaksa bu önerileri konuşulsun hakaret yok küfür yok

Küfür sahibine aittir hizib terör örgütü değildir. Ayni tepkiyi git tunceli de komunist baskana da yap ayni tepkiyi oz yonetim vaadinde bulunanlara da yap. Bu muslumanlarin tarim politikasidir. Ben burda kimseye hakaret etmedim kimseyi silahli orgite de davet etmiyor bu yazilar da. Bunlar bizim tarim politikamizdir nokta !
Ben komünist değilim veya öz yönetim de istemiyorum fakat şuan özyönetim ile yönetilen bi yerde oturuyorum gayette başarılı bir sistem ayrıca Türkiye bu sistem için söz vermiş sadece uygun zamanı bekliyor 7 farklı bölgeye bölüp öz yönetim e gececekler bu emperyalist güçlerin isteği her bölge ye birer tane kalkınma ajansı kuruldu neden kurdular bunları biliyormusun bir araştır bence ayrıca yok bedeva dergi göndereyim vs bunlar aynı feto taktikleri sempatizan toplamaya çalışıyorsun sanirim

Son olarak söylüyorum. Tarım ve hayvancılık siyaseti hakkında konusulacaksa konuşulsun aksi taktirde karışıklık ve yobazlik yapmaya gerek yok. Bu paylaşımım islam da iktisat nizami ile alakalıdır ve konusu da tarım ve hayvancılıktır. Çıksın sosyalist de anlatsın komustte anlatsın bütün kuşlar karga değildir farklılıklara saygı duyalım.

Ben komünist değilim veya öz yönetim de istemiyorum fakat şuan özyönetim ile yönetilen bi yerde oturuyorum gayette başarılı bir sistem ayrıca Türkiye bu sistem için söz vermiş sadece uygun zamanı bekliyor 7 farklı bölgeye bölüp öz yönetim e gececekler bu emperyalist güçlerin isteği her bölge ye birer tane kalkınma ajansı kuruldu neden kurdular bunları biliyormusun bir araştır bence ayrıca yok bedeva dergi göndereyim vs bunlar aynı feto taktikleri sempatizan toplamaya çalışıyorsun sanirim
7 yıl önce zaman gazatesi için "avrupanın kapı köpekleri" paylaşımım sebebi ile çalıştığım yere iki polis geldi ve tehdit etti. Feto hashasi bir terör oluşumudur ısid de öyledir. Seninle son konuşmam budur . Düşüncelerin kendi hurafelerindir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...