İşte AGCO nun dağıtım hakkını iptal yazısı ve bayilere gönderdiği fax örneği

Ynt: İşte AGCO nun dağıtım hakkını iptal yazısı ve bayilere gönderdiği fax örneği

Bu da uzelin sonu demek.Ama bizim için uzelin batması değil,bir an önce yerine bir distiribütör bulunması gerekli diye düşünüyorum.Yerli üretim mf ' si olanlara yazık oldu.Çok sıkıntı çekecek insanlar...

Ynt: İşte AGCO nun dağıtım hakkını iptal yazısı ve bayilere gönderdiği fax örneği

ÇağRı link=topic=4246.msg43810#msg43810 date=1212574360' Alıntı:
Bu da uzelin sonu demek.Ama bizim için uzelin batması değil,bir an önce yerine bir distiribütör bulunması gerekli diye düşünüyorum.Yerli üretim mf ' si olanlara yazık oldu.Çok sıkıntı çekecek insanlar...
allh yardımcıları olsun nedıyelım ama sıkıntıya sokmazlar sanırım yıne garantı kapsamındakı trktorlerı yag vs bakımlarını bayıler yapar dıye dusunuyorum ama bılmıyorum

şu uzelin yerine adam gibi bir firma gelse süper olur bugün uzelin başındaki kişiler hem babalarının kurduğu şirketi hem de dünya firması olan massey fergusonun prestijini düşürüyorlar mf distiribütörlüğünün acilen uzelin elinden alınması gerektiği kanaatindeyim verdiğin bilgiler için sağol kardeş

atacankocer23 link=topic=4246.msg43892#msg43892 date=1212582793' Alıntı:
şu uzelin yerine adam gibi bir firma gelse süper olur bugün uzelin başındaki kişiler hem babalarının kurduğu şirketi hem de dünya firması olan massey fergusonun prestijini düşürüyorlar mf distiribütörlüğünün acilen uzelin elinden alınması gerektiği kanaatindeyim verdiğin bilgiler için sağol kardeş
önder uzel bayılere bır fax cekmıs içerıgı hakkında bır bılgım yok elıme ulastıkca sızlere paylasacagım

uzel bayılerıne gelen onder uzel ımzalı yazıda hazıran ayı içerisinde üretıme gececeklerını soylemekteymıs ama benım kanaatım hangı uretıme şirkette adam kalmadı hala mılletı oyalamaktalar