İzle Feyz Al programları çiftçi TV den silinmiş Tam tamına 49 video

Bende bir kaç bölümü var telefona indirmiştim tekrar tekrar seyrederim diyerek yüklemiştim
Eşref şekerlinin videoları gibi oldu bendede
5 bölümü var ama 49 videodan 3 5 tane çok az hem emeğe hem bilgiye yazık çok değerli videoladı benim için YouTube da var başkalarının paylaştığı derleyip toplasak en fazla 10 15 bölüm çıkar 35 video kayıp

Agro daki proğramlarına bakıyorum sencer beyin perşembe akşamları 20:30da ama program denmez, o konu sencer beyle alakalı değil kanal saçma salak program yaptığı için. 25 dk program süresi var 10 dk önceki bölüm 10 dk sonraki bölüm arada 5 dk program izliyoruz. Zaten o 5 dk yı da fragmanlar da izliyoruz değişik bişey çıkmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Ondertr
Agro daki proğramlarına bakıyorum sencer beyin perşembe akşamları 20:30da ama program denmez, o konu sencer beyle alakalı değil kanal saçma salak program yaptığı için. 25 dk program süresi var 10 dk önceki bölüm 10 dk sonraki bölüm arada 5 dk program izliyoruz. Zaten o 5 dk yı da fragmanlar da izliyoruz değişik bişey çıkmıyor.
40 dk lık videoyu 3 e bolup 15 20 dk haftalarca yayınlanıyor bari hepsini bir atın adam akıllı anlayalım yarıda kesiyorlar