Jd 5725 hidrolik kaldırma sorunu

Herkese merhaba jd 5725 şatılsız traktör um var son zamanlarda arka hidrolik kolu ağır ekipmanları da yavaş kaldırmaya başladı bugün hidrolik filtresini değiştim çok az bişey fark etti yine yavaş kaldiriyor gaza bastığımda hızlanıyor yapa bileceğim farklı bir işlem varmı bu sorunu çözmek için

Hidrolik pompası bozuluyo olabilir. Bizim motorda da aynısı olmuştu zor kaldırıyo kaldırsa inmiyodu gaz verdikce hızlanıyordu,filtreyi değiştirdim yine düzelmedi sonra hidrolik pompasını değiştirince düzeldi içi kalmamış dağılmış hidrolik yağı süzüp koyduk
Tamir de oluyor demişlerdi .
Kocaman patlatmayla tarlayı oyle sürmüştük
Hidrolik kolları kaldırma indirme hassasiyeti kısık olma ihtimali var mı ?

Hidrolik pompası bozuluyo olabilir. Bizim motorda da aynısı olmuştu zor kaldırıyo kaldırsa inmiyodu gaz verdikce hızlanıyordu,filtreyi değiştirdim yine düzelmedi sonra hidrolik pompasını değiştirince düzeldi içi kalmamış dağılmış hidrolik yağı süzüp koyduk
Tamir de oluyor demişlerdi .
Kocaman patlatmayla tarlayı oyle sürmüştük
Hidrolik kolları kaldırma indirme hassasiyeti kısık olma ihtimali var mı ?
İndirmede sorun yok şuanlık. servis boru filtreyi temizlememi söyledi kuyruk milinin sağ alt köşesindeymiş zamanın olduğunda onu temizlemeyi düşünüyorum. sorun şu şekilde ortaya çıktı yeni bir römork aldım 2. El onu kullanmaya başladıktan sonra başladı bu sorun