jd 8335r (buyugu sona sakladık)

Ynt: jd 8335r (buyugu sona sakladık)

manas link=topic=62277.msg696864#msg696864 date=1359912999' Alıntı:
hangısını sordun
jd 2011 mod 700 saate yaklasdı hılo yok yakıtını neye gore kıyaslayacagız şimdi bence normal 2 gun deneme amaclı pulluk surdu gerı kalanı patatesde lıster cekdı saatıde orada yaptı zaten
mf 285s modelı ılk elden bende 1998 mod eskı tıp 8000 saat gecen bahar rektefe oldu debrıyaj balatası hıdrolık komple bakım gordu ondan sonra galerıcının bırıne verdım vade gelınce odemedı gerı aldım yanı revızyondan sonra calışmadı arkaya lastık aldım ama daha takmadım bu kış tembellık var bende
jd yi sormuştumda hi lo olmayınca bize pek yaramaz abi pancarda tarla işlerinde falan ara vitesi çok lazım oluyo yakıtıda tarla sürerken falan dekara ortalama kaç litre yakıyo onu merak etmiştim. Nail abi jd ye talip midir acaba :S konuyu görmedi herhalde :D

anayurtlu link=topic=62277.msg696893#msg696893 date=1359913845' Alıntı:
jd yi sormuştumda hi lo olmayınca bize pek yaramaz abi pancarda tarla işlerinde falan ara vitesi çok lazım oluyo yakıtıda tarla sürerken falan dekara ortalama kaç litre yakıyo onu merak etmiştim. Nail abi jd ye talip midir acaba :S konuyu görmedi herhalde :D
1.5 lıtre yakıyı var nadasda hılo 4 takvıye 4 vıdes bence gayet uyumlu

diyecek söz bulamıyorum helal olsun JDye her krurşu helal.Bu sitede sen fanatiksin diyenlerde evet fanatiğiyim kardeşim. toyotanın hondanın bile jd kadar fan cluplarda beğenisi hayranı yok gerisini siz düşünün hastasıyım.