John Deere 2030 Pulluk

Ynt: John Deere 2030 Pulluk

bu eski jd ler olsun deutz lar olsun ağır devirlidir sürat yoktur yolda kağnı arabası gibidirler ama tarlada motorum diye dolaşanlara tur bindirirler..kullanmasamda bilirim eski jd leri çok sağlam makinalar...ama yakıt fazlaymış heralde yolda dediğinize göre...

1006 link=topic=40879.msg364217#msg364217 date=1300726891' Alıntı:
bu eski jd ler olsun deutz lar olsun ağır devirlidir sürat yoktur yolda kağnı arabası gibidirler ama tarlada motorum diye dolaşanlara tur bindirirler..kullanmasamda bilirim eski jd leri çok sağlam makinalar...ama yakıt fazlaymış heralde yolda dediğinize göre...
aynen yolda yakıtı biraz fazla ama yük varsa yakmazlar gayet güçlü sağlam ve ağır devir .

Arkadaşlar bende var 2 taneydi birisini sattım dieri kepçe traktör 68 beygir gücünde doğru ama Made in America bunlar. Bu motorlarda tork çok iyi takviye vitesle yapılan işlerde ve kuyruk mili ile yapılacak işlerde kendi sınıfından 20 beygir daha fazlalarıyla rahatlıkla kapıştırın. Çift işine gelince 4 lü 10 inç saban kullanıyorum. Seri 1 ile çift sürebiliyor. Çok sert topraklarda takviye 4 de düşer bundan aşagıdan vitese ihtiyaç yoktur çiftte çünkü bayılmaz:)) Kendi çabuk yeniliyor. Tek sorun bana göre bu motorda öne dier motorlar gibi 350 lg yanı 10 tane agırlık baglamak gerek önü cabuk kalkıyor. İkinci temel sorun buçuk yok. Zaten olsaymıs bugunku degerı 30 dan asagı olmazdı. burdan abartıgımı düşünenler olcak tabı. Kullanmayan bilemez.