John Deere 5050 e 2wd

Mod

26.02.2018
26
10
25
Adana

Nasıl bilirsiniz IMG-20180303-WA0001.jpg

Abi yakıtı nasıl bu 5055E lerin? Bi arızası felan oldu mu hiç? Power Shuttleli mi?

Powershuttle yok 9-3 şanzıman pompa arızası oldu ilk aldığımızda 2 defa pompa söküldü... mazottan dediler bilmiyorum neden aynı mazotu TL100 de de yakıyoruz...

Arızaları oluyor maalesef.. TL100 hiç arıza yapmadığına mıdır nedir.. John Deerenin arızası biz çok görünüyor... bi sıkıntısı yok demişim yukarda ama yeni alcak olsam 6 serisinden alt serileri john deere almam

Yakıt konusunda sıkıştırırsan yakıyor uslu kullanırsan yakmıyor :) ama çekmem demez ;)

Powershuttle yok 9-3 şanzıman pompa arızası oldu ilk aldığımızda 2 defa pompa söküldü... mazottan dediler bilmiyorum neden aynı mazotu TL100 de de yakıyoruz...

Arızaları oluyor maalesef.. TL100 hiç arıza yapmadığına mıdır nedir.. John Deerenin arızası biz çok görünüyor... bi sıkıntısı yok demişim yukarda ama yeni alcak olsam 6 serisinden alt serileri john deere almam

Yakıt konusunda sıkıştırırsan yakıyor uslu kullanırsan yakmıyor :) ama çekmem demez ;)

Aklıma yatıyor gibi power shuttle olan son modeller ama yakıt, arıza ve hindistan montaj olması kafamı kurcalıyor. Köyde 3-5 kişide var bi arıza duymadım. Ama biri almış 2015'de teslim almış traktörü 5055 kabinli depoyu fullemiş petrolde eve gelmiş 5-6 km ibre oynamış. yolda eyvah demiş bu böyle yakarsa ayvayı yedik demiş. Ama şimdi nasıl yakıtı bilmiyom sormadım. :)

• Beğen
Tepkiler: ORION
Aklıma yatıyor gibi power shuttle olan son modeller ama yakıt, arıza ve hindistan montaj olması kafamı kurcalıyor. Köyde 3-5 kişide var bi arıza duymadım. Ama biri almış 2015'de teslim almış traktörü 5055 kabinli depoyu fullemiş petrolde eve gelmiş 5-6 km ibre oynamış. yolda eyvah demiş bu böyle yakarsa ayvayı yedik demiş. Ama şimdi nasıl yakıtı bilmiyom sormadım. :)
Sefa bin kullan kabin falan on numara. Bence bekle biraz burada üretilenler piyasaya bir girsin

john deere kendi güç sınıflarında yakıtları en iyi olan traktörler arasında o konuda aklında soru olmasın asansör çeki yok bir yardımcı piston yok kaldırma kapasitesi düşük 2 arka hidrolik kollarda kanca yok .... ek olarak şuanda avrupada kullanılan 5075E lerde hi lo da var ... Avrupada satışa sunulan 5075E baksana https://www.youtube.com/watch?v=mc4xgdScPwg

Bence büyüğünü alsan daha iyi olur 65lik.mesela büyük iyidir herzaman ceker traktör aynı hpde olsa iyidir tumosanin büyük serileri çekiş fazla ama şanzıman hatası verebiliyor küçüklerde bi sıkıntı olacağını sanmam