John Deere 5065 mı Yoksa Deutz-Fahr 4065 İki Model arasında Kaldık

John deere daha teknoloji.
Elektronik ileri-geri,elektronik kuyruk mili,elektronik çamurluk üstü ve kabin içi askı kolları kontrolü ve şanzıman park kilidi gibi güzel yanları var. Ayrıca JD nın kabin içi ve kabin tasarımı 100 beygir üstü traktörlerle aynı kaliteye sahip.

• Beğen
Tepkiler: AtacanJDci

Siz Hangisini Tercih Edersiniz

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Secenekleri biraz daha genisletmelisiniz Oncelikle ana traktor mu ara yardimci traktor olarak mi dusunuyirsunuz.kullanacaginiz isleri bolgenizde servis yedek parca bunlarida goz onunde bulundurun bence. Iki traktor markasida parca konusunda sizi biraz uzebilir.sonucta bir defa aliniyor ve o traktor ile gecim saglanilacak. Iyi dusunup tartip. Arastirip almak gerekli

Yorum yazmayacaktım fakat traktörleri bilmeyenler de dahil olmuş hatta farklı traktörler önermişler bende fikrimi belirteyim. Jd 5065 im var 9x3 vites. Yakıt gerçekten hiç fazla değil bende yakar diyodum kullanınca şaşırttı.çiftte belki ağır traktör gibi gitmeyebilir fakat nakliyede on numara... manevra çok güzel... hele ki kabin çok farklı ses almıyor rahat geniş. Parça problemi hiç yaşamadım( birkaç arıza oldu) zaten burda olmasa da bayi- servis olan büyük şirketler var herşeyi bulursun çağımız iletişim çağı kargosu 1 gün sürer. Kısa olduğu için arkaya ağır makina takarsan önü kalkabiliyor. Benimki 9×3 olduğu için park vitesi yok el freni de tutmuyor... Deutz benim de ilgimi çeken tek marka diyebilirim fakat şuan yime jd power reverser ve orjinal kabinli olanla değiştirmeyi düşünüyorum

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben iki traktörü de kullandım jonh deer övselerde E serisi sıkıntılı çok yakıyo çekmiyo eksantirik deyiştirmeyi öneriyorlar biraz düzeliyo kullanıcıların bi çoğumazot ponpasından şikayetçi ben jonh deer sattım deutz 4055aldım gayet güzel bi traktör gaza basınca güzel gazyiyo traktör bayılmadan çekiyo ve buçuklu şanzıman güzel bi avantaj fites seceneği çok olduğu için gayet az yakıyo

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Keşke ikisinide,birer yıl deneme fırsatın olsaydı,
O zaman deutz harikaymış diye kendiniz yazardınız.
ikiside babamın malı değil,
Daha bir ay önce foruma haber vermiştim,
Komşumuz jd 5065 kabinliyi 800 saatte,satlığa çıkardı,burada kimse almadı,
Deutz bayisine takasa verdi,
4065 aldı,
Şimdi söylediği kelime şu,
"Deutz harika",