John Deere 5625 Hidrolik hakkında ???

Arkadaşlar size bir sorum olucak. Bugün benim traktörün arkasına pistonsuz kepçe takıp 5 metre uzunluğunda sulama kanalını ve içi yarıya kadar betonlu hayvanlara yemlik olarak kullandığımız bu kanalı kepçenin ucuna taktım ancak benim jd bunu bağıra bağıra destekleyerek zor kaldırdı ilave pistonda var bu normalmi ? Bide dayım yeni tümosan aldı bu durum olmadı :) Sizce bu normalmi yoksa kaldırması mı gerekirdi kafama çok takıldı en çokta dayımın bu şekilde görmesine :)

Ynt: John Deere 5625 Hidrolik hakkında ???

Resimli şekilde görmeden tam yorum yapmak doğru olmaz.ama kepçe ucundaki ağırlık hidroliğe göre ağırlık oranı daha yuksek olduğu için zorlanması normal.tumosanın pistonları buyuk olabilir bar basıncı yüksek olabilir.

Haklısın valla , ilave piston taktırdım yoksa bugün o pompa patlardı eminim çok fena ötüyo , sakatlık yapmadan hallettik te ne olurdu biraz güçlü pompa koysalar. Diğer yönden çok memnunuzm allaha şükür yoksa 1 dk tutmam.

Bende 5715 vardı 3 sene kullandım 3 kez hidrolik pompa yaptırdım bir kez komple beyin degiştirdim üstüne yedek piston yaptırdım yine düzen tutmadı en sonunda sattım kurtuldum

umit.durak.35 link=topic=87187.msg1048664#msg1048664 date=1450909124' Alıntı:
Bende 5715 vardı 3 sene kullandım 3 kez hidrolik pompa yaptırdım bir kez komple beyin degiştirdim üstüne yedek piston yaptırdım yine düzen tutmadı en sonunda sattım kurtuldum
5715 ler biraz daha berbat burda da var kimse memnun değil bi kaç kişi hariç 3 vites olması zaten başlı başına sorun