john deere 5625 yakıt performans deneme

selamlar arkadaşlar jd 85hp traktörümüzde daha önce bir kaç deneme yapmıştık bu denememizde tam depoyla 126lt çıkardığı işi konu alıyoruz! Depo dolu Dün 60dönüm(1dönüm=1000m2) alanı kötan yani pulluk yaptık 4*16 aydın marka pulluğumuzla 163cm çeki genişliğiyle 7.4km hızla ortalama 25-30cm derinlikte b2-b3 vites karışık kullanılarak alanımızı pulluk yaptık! Arazi kalın bizim bölgemizde taban dediğimiz arazi ağır bir yapıya sahiptir!
Bügün ise yine aynı tip arazimiz 65 dönüm alanımızı 11li yaylı kültivatörle sürümünü yaptık 10.3km ortalama hızla b3-b4 vitesleri alana göre karışık kullanılarak sürümü bitirip eve geldik ortalama 4-5km yolda dahil bahçeye park edecekken mazot bitti stop etti! 126.9litre ile totalde yaptığımız iş budur arkadaşlarım daha önceki ölçümlerimle burada alay geçen arkadaşlar buyrun sizi misafir edeyim daha sürülecek alanımız var seve seve siz kullanın😎👍🏻 Pullukta yeni traktörümüz 1.25 lt kültivatörde 0.8lt yakıt performansı sergilemekte! Diğer bir aracımız jd5093e 1.45lt pulluk performansı ve case jx75c 1.7lt performansı ile öne çıkmaktadır! Garajımızı iyi tanımaya çalışıyoruzki geleceği şekillendirelim! Arkadaşlar video çekmiştim bugün ve dün ancak yükleyemedim site sadece link alıyo sanırım telefondan göremedim ekleme seçeneğini bol kazançlar cümleten...