john deere 5725 mi new holland td95 mi ? hangisi daha iyi ve hangisi çeker ?

Ynt: john deere 5725 mi new holland td95 mi ? hangisi daha iyi ve hangisi çeker ?

alaybeyli59 link=topic=36773.msg311232#msg311232 date=1291220705' Alıntı:
YAPILAN İŞ BAKIMINDAN TD95 Mİ 5725 Mİ ?
kardeş td95 in yaptığı işi bilmiyorum ama o yönden td biraz daha üstün ağır basıyo gibi.ağırlık olarakda td ağır heralde jd ona bakarak hafif kalır ama kalite konfor olarak eminim jd üstün.bence konularında yeterince bilgiye sahip olmuşsundur

Ynt: john deere 5725 mi new holland td95 mi ? hangisi daha iyi ve hangisi çeker ?

bu arada traktörü almışsınız yeni okudum hayırlı olsun lift-o matik varmı eskileriyle farkı varmı aynımı bilginiz varmı

Hilmibey peşinmi 57 ye aldınız yoksa taksitlimi bende 5625 alcaktım daha sonra td 80 aldım hayırlı olsun bu arada sizinkide .konuyada yorum yazmak istiyorum, konfor açısından 5725 kabin olarak güzel çekiş olarakda çok abartıcak kadar çekmiyor, ama konfor olarak diycek yok çitfçi içinde bence biraz konfor birazda parçaların ucuz olması önemli parça ve servis açısından bakarsanız td95 derim ben ama biraz rahat olsun bozulduğunda masraflıda olsa dayanırım diyorsanız 5725 ...

abizde deneme motoru td80 vardı.çok iyi bir motor önleri bağla düğme ile sonra turbo ve intercoller var am 14 numara 3lü pulluklarla tarlada bayıldı ve çok dönümüne 7 tl yaktı hayırlı olsn

Biz 4 lü 13 numara kullanıyoruz şuan bizim kasabada 12 tane oldu td 80 deneme motoru bizim burayada getirdiler onu kullananlarda iyi çekmiyo falan dedi bizde burdaki bayiye söledik sonra servistekiler geldi onlarda şöle açıkladılar deneme moturunu herkeze verdiğimiz için kimi kaçak mazot koyo kimi hor kullanıyo o yüzden normal verceği randımanı vermiyo dediler bende öle düşünüyorum çünkü bizimki iyi komşumuzunkini kullandım geçen tarlada oda 4 lü 14 numarayla çok rahat çekiyo ben keşke 14 numara alsaydım diyorum eğer komşularınızda falan alan varsa onu kullanıp denersen bana hak verirsin bizim pulluk resimlerinide eklemiştim
4942.jpg

iyi akşamlar jd nin tartışılmaz üstünlüğünün olduğu bir gerçek ama bence hindistan uyruklular hariç
new holland yerli üretim tt ve tdserilerini nekadar basite indirgemişse teknolojik olarak jd 56-5725
serileride bence okadar basit. ls traktör örneğin hem daha ucuz hem daha konforlu bu sadece
benim fikirlerim ben bir nh kullanıcısı ve hastasıyım ama dediğim gibi eksikler var enbeğenmediğiniz marka
bile örneğin dört jaklı hidrolik sistem standart sunduğu halde bizimkiler ekstra ücret karşılığı takıyor
oyüzden bu piyasada iyi araştırma yapıp tercihi ono göre yapmak lazım bence çünkü seçenek çok
iki markaya takılıp kalmamalı teşekkürler...

5725im geLdi dediklerinden çok büyükmüş kabini çok yüksek.gerçeken çok iyi bir görünüşü var.

iyi günlerde kullan hayırlı olsun. yalnız sana tavsiyem gelen motorda hostes koltuğu yoktur. ona bir tane taktıl yoksa sol döşemeyi bozacağın kesindir.

hamza40_7 link=topic=36773.msg311244#msg311244 date=1291222367' Alıntı:
Hilmibey peşinmi 57 ye aldınız yoksa taksitlimi bende 5625 alcaktım daha sonra td 80 aldım hayırlı olsun bu arada sizinkide .konuyada yorum yazmak istiyorum, konfor açısından 5725 kabin olarak güzel çekiş olarakda çok abartıcak kadar çekmiyor, ama konfor olarak diycek yok çitfçi içinde bence biraz konfor birazda parçaların ucuz olması önemli parça ve servis açısından bakarsanız td95 derim ben ama biraz rahat olsun bozulduğunda masraflıda olsa dayanırım diyorsanız 5725 ...

Bende 5625 kabinli 4 wd aldım 5-6 hafta önce.ama çok daha ucuza aldık belkide zararına verdi piyasaya girebilmek için...
74000 liste fiyatı 5625 in, 72 model fiat 750 vardı onu verdim üste 50000 borçlandık.eski 750 lik satsam 7000 anca ederdi...
57000 e geldi anlayacağınız...

Peşin verildi tabi bayiye ama 50000 bankaya borçlandık kredi kullandık...