John deere 6155 M 5 li 18 numara patates tarlası köten Sürümü iyi seyirler

Bereketli olsun, kolay gelsin.
Motor gücü, max 122 kw.
Traktörün ağırlık merkezi uygun değil, ön hidrolik kullanıp parçalı ağırlık gerekiyor.
Pulluk çeki merkezide yerinde gözükmüyor. Çizi dışı 3 25" dönerli veya çizi içi 4 25", 12-20" ara ayarlı, dönerli daha iyi olur.
Pulluk çizi içini temiz bırakmıyor, 18" *2,54 : 45 cm en fazla derinlikte sürüm yapabilir, ara ayarlı pullukta tabakların doluluğunu sürüm derinliğine göre ayarlayabiliriz.Sürüm hızı 5,5 km/h olursa max çeki demiri kuvvetiyle pulluğu çekeriz, traktörü max çeki vitesinde kullanmalıyız.
Kategori 3 pulluk bağlantısı kullanıyor musunuz?

• Beğen
Tepkiler: erkunt_34
Bereketli olsun, kolay gelsin.
Motor gücü, max 122 kw.
Traktörün ağırlık merkezi uygun değil, ön hidrolik kullanıp parçalı ağırlık gerekiyor.
Pulluk çeki merkezide yerinde gözükmüyor. Çizi dışı 3 25" dönerli veya çizi içi 4 25", 12-20" ara ayarlı, dönerli daha iyi olur.
Pulluk çizi içini temiz bırakmıyor, 18" *2,54 : 45 cm en fazla derinlikte sürüm yapabilir, ara ayarlı pullukta tabakların doluluğunu sürüm derinliğine göre ayarlayabiliriz.Sürüm hızı 5,5 km/h olursa max çeki demiri kuvvetiyle pulluğu çekeriz, traktörü max çeki vitesinde kullanmalıyız.
Kategori 3 pulluk bağlantısı kullanıyor musunuz?
hayır pulluk baglantısı kullanılmıyor. bu ne işe yarıyor tam olarak ?
zaten pulluk ayarlı 14-16-18-20 inç ayarlı pulluk kullanılıyor.

Videoyu izleyince diğer önerileri okuma gereği bile duymadan yazıyım dedim. Dönerli pullukta teker olmazsa traktör isterse 200 beygir olsun, istediğiniz kadar teknik veri söyleyin boş...

Aynen katılıyorum. Tecrübe ile sabit çünkü. Bizim pulluğun teker sabitleme pimleri düşmüş motor çekerken zorlanıyor bu işte gariplik var dedim. Kazova tigem’e götürdüm bakın şu pulluğa dedim. Adamlar teknisyen güya ölçtüler biçtiler her şey normal dediler. Sorunu sonunda yine ben tespit ettim. Dönerli pullukta teker olmazsa paletli makina takmak gerekir çekmesi için ve tarlada tesviye düzen komaz bozar.