john deere 6330 sizce bu aletin adı ne olabilir.ben bişi bulamadım

Ynt: john deere 6330 sizce bu aletin adı ne olabilir.ben bişi bulamadım

güzel resimler
bence sarımsak gib bi çeşit bitkiyi toplama aleti olabilir ama arkasını nasıl görüyor orasını bilemem traktör geri geri gidiyor ama arkası kapalı kamera aracılığı ile önünü görebiliyor heralde

yok arkadaslar bu fıde karıklarının ustune saman ortuo cunku suladın zamn nemı tutsun gunes tohumun cılını kıurutmasın dıe

mirza3455 link=topic=3686.msg61965#msg61965 date=1217729366' Alıntı:
yok arkadaslar bu fıde karıklarının ustune saman ortuo cunku suladın zamn nemı tutsun gunes tohumun cılını kıurutmasın dıe

Arkadaşın yorumu doğru. Bu alet saman balyasını parçalayarak fide cinsi ekim yapılcak tarlaya samanları yaymaya yarıyor.. Tarlanın nemini tutuyor.

traktör , ileri gidiyor..tarlaya saman serpiyor , toprağı nemli tutarak kurumasını önlemek için...erkan ve mirza kardeşimi tebrik ederim .+ rep

=>$@m£T<= link=topic=3686.msg63244#msg63244 date=1218101467' Alıntı:
bence biçer biçtikten sonra yerde kalan sapları bağlıyor
Bağladığı şeyleri boşaltması için önünde bi romörk gibi birşeyin olması lazım yoksa paketlere yere düşecek ve arkadaki aleti engelleyecek.

mirza3455 dedikleri daha mantıklı.

mirza arkadasın dedıgı dogru fidiler için topragın nem kaybını onlemesı için sap yayıyor tarlaya...kepceyle onune balya konuyor parcalayarak yayıyor...gusel resım emegıne saglık kardes