JOHN DEERE FAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar bende bir john deere ci olarak bi yer açim dedim :)
john deere benim yaşam tarzım desem yeridir. sizdende yorumlar bekliyorum. iyi günler.

Ynt: JOHN DEERE FAN

JD fana ilk mesaj benden bi soruyla gelsin :)

6030 ve 6030 premium plus serilerini fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayrıca bu motorlarda opsiyonel olarak hangi özellikler bulunuyo ve bu özelliklerin fiyatları nedir?

saol kardeşim msjın için. şimdi açıkcası bizim antalyada en büyük 5725 gidiyo. gerisini sen hesapla:)
john deere kataloğum hard diskmde kaldı. sana en yakın zamanda bilgi vericem bu konuda. yalan bişey söylemek istemem. zaten broşür ve teknik özellikleri koyucam hepsini

ozgunsx link=topic=3453.msg35186#msg35186 date=1210795807' Alıntı:
saol kardeşim msjın için. şimdi açıkcası bizim antalyada en büyük 5725 gidiyo. gerisini sen hesapla:)
john deere kataloğum hard diskmde kaldı. sana en yakın zamanda bilgi vericem bu konuda. yalan bişey söylemek istemem. zaten broşür ve teknik özellikleri koyucam hepsini

Saolasın...Bilgileri beklicem...

kardesim bu motorların fiyatı 50bin euro cıvarlarından başlayıp gidiyor. premıum ile normal traktörler arasında başlıca silindir başina sibob sayısı egr sistemi ve pompa geyişiklikleri var. bu traktörlere opsiyonel olarak sispansiyon sistemi kabin sispansiyon sisteme on hidrolik kolları on pto hms ve gps sanzıman vb. gibi bircok opsiyon var

ozgunsx link=topic=3453.msg36374#msg36374 date=1211140637' Alıntı:
kardesim bu motorların fiyatı 50bin euro cıvarlarından başlayıp gidiyor. premıum ile normal traktörler arasında başlıca silindir başina sibob sayısı egr sistemi ve pompa geyişiklikleri var. bu traktörlere opsiyonel olarak sispansiyon sistemi kabin sispansiyon sisteme on hidrolik kolları on pto hms ve gps sanzıman vb. gibi bircok opsiyon var
Saolasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...