John Deere Türkiye Fiyat Listesi Yayınlandı | IPSO Tarım

Geçtiğimiz sene John Deere'ın Türkiye distrübütörlüğü IPSO Tarım'a verilmişti. Bugün IPSO tarım yenilenen internet sitesini https://www.ipso.com.tr/ olarak kullanıma açtı.

Türkiye'ye bu sene girecek olan yeni 5E serisi, 2 sene önce güncellenen 6M serisi ve kalitenin traktör hali olarak bilinen 6R serisinin fiyatlarını yayınlamışlar.

5M serisi ve 3 & 4 silindirli eski 5E serisinin fiyat ve özellikleri sitede görünmüyor.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bundan 5 6 ay önce suanki 5075e fiyatina tr5.110 aldik bu nedir ya 75 beygir 3 silindir torku düşuk bir motor tamam kaliteli yeni motor kabin değisiklikler var kaporta şu bu neyse eski fiyat 230 mesela 260 olsun cok fazla fiyatlar 6m serisi hoşuma gitmişti ben fiyatlar yakin olursa mf 5700s yerine alinabilir diye düşunuyordum ama 6120m en boşu 95 euro ben o fiyata mf 6700s serisi alabiliyorum muhtemelen yeni nh t6 eko cvt tisi alinabiliyordur. Hatta t7 165s alabiliyorum.john deere bu fiyatlara yine disbrutörsüz kalir yada fiyatlar en az %12 13 duşmesi lazim bir 6120m 75 bin euro bir 5075e 250 bin tl ise mantikli bir traktör olur diye ďüşünuyorum.bizim ciftcimiz ya nh alabilir ithal yada mf ithal başka traktör alinamayacak gibi gözükuyor.

6145r ultimate uyduluyu 136 bin euroya almışlar 10 gün önce. Liste fiyatları baya baya abartı (8s.225 dyna7 uydulu 160€)
Evet abartılı 2017'de 6145R IVT için 140.000 euro teklif vermişlerdi. Ben kabin iç tasarımını begenmemiştim o kadar para vericem bir joystick yok. Fendt aldım kullanımı çok rahat herşey tek noktadan kontrol üstelik otonomda yapabiliyorsun napayım JD'yi şöför traktörü gibi.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca ve ademin
Bundan 5 6 ay önce suanki 5075e fiyatina tr5.110 aldik bu nedir ya 75 beygir 3 silindir torku düşuk bir motor tamam kaliteli yeni motor kabin değisiklikler var kaporta şu bu neyse eski fiyat 230 mesela 260 olsun cok fazla fiyatlar 6m serisi hoşuma gitmişti ben fiyatlar yakin olursa mf 5700s yerine alinabilir diye düşunuyordum ama 6120m en boşu 95 euro ben o fiyata mf 6700s serisi alabiliyorum muhtemelen yeni nh t6 eko cvt tisi alinabiliyordur. Hatta t7 165s alabiliyorum.john deere bu fiyatlara yine disbrutörsüz kalir yada fiyatlar en az %12 13 duşmesi lazim bir 6120m 75 bin euro bir 5075e 250 bin tl ise mantikli bir traktör olur diye ďüşünuyorum.bizim ciftcimiz ya nh alabilir ithal yada mf ithal başka traktör alinamayacak gibi gözükuyor.
Haklısınız ama bir td 65'in liste fiyatının 255-258 olduğu yerde 5075 e yi birde yeni kasayı 250 bine adam yolda bulsa vermez diye düşünüyorum.

İkinci elde mantıklı 6140 r 500-550 bin tl o parayı tr6 ya mı verelim
Temiz 6140 r,iyidir sen akilli adamsin ,ikisini yan yana koy zaten cikar farki meydana.
Evet abartılı 2017'de 6145R IVT için 140.000 euro teklif vermişlerdi. Ben kabin iç tasarımını begenmemiştim o kadar para vericem bir joystick yok. Fendt aldım kullanımı çok rahat herşey tek noktadan kontrol üstelik otonomda yapabiliyorsun napayım JD'yi şöför traktörü gibi.
Öyle demesen iyiydi ,fakır olmak suçmu😔

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Fendt genel itibariyle John deereden konforlu mu sadece jd ye fuarda binebildik göremiyoruz bile

• Beğen
Tepkiler: FIRTINA19
Temiz 6140 r,iyidir sen akilli adamsin ,ikisini yan yana koy zaten cikar farki meydana.

Öyle demesen iyiydi ,fakır olmak suçmu😔
Maddiyatla vs. pek alakası yok Avrupa çiftçine donanımlısı iyisi bize gelince en baz versiyonu bizde aynı parayı veriyoruz bizimde hakkımız. Ben R serisi ve IVT li bir traktörü pazarlık etmişim donanım olmalı.

• Beğen
Tepkiler: Amele

Fendt genel itibariyle John deereden konforlu mu sadece jd ye fuarda binebildik göremiyoruz bile
Jd satıcıları avrupa çiftçinde olan traktörü buraya getirmiyor Fendtte öyle bir ayrım yok herkese aynı muamele var. O yüzden ülkemizde Fendt daha konforlu kalıyor.