Jxc çift çeker müsürü

Bu nasıl iş 4 çekere taktığında ışık nasıl yanmaz ozaman traktörde ne şaft kalır ne de yakıt ekonomisi adam unutur düz yolda motora zarar verir benim 2005 tn75 de bunların hepsi var hızı da gösteriyor 4 çekeri ve dif kilidi de 2018 model traktörde olmaması çok şaşırtıcı

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Abi kuyruk mili devirini rpm yaziyo onun yaninda gosteriyor kmh var ondada ileri giderken hizi yaziyor yokus asagi 45.7 gordum ben biz 2. El aldik bizden onceki ne yapti bilmiyorum musur falanda takmis olabilir geri gorus kamerasi falan var uzerinde dijital balya sajaci falan var

bı gostermedın su casenın fotograflarını arkadasım yuz gorumlugumu ıstıyosun nedır anlamadım :) km lı kuyruk mılı hızı gostergelı case yı

Abi hiz gostergesi kuyrukmili devir gostergesi baya bi ozelligi var en kolayi hizi aktif etmek onun icin 1 adet silecek anahtari yeterli dreksiyonun altinda bos dugme kapaklari var orda 2 adet kabloya silecek anahtarini bagladiginda ac kapa yaparak hiz gostergesi ve calisma saati arasinda geçişi sagliyor
Peki hız göstergesi değer göstermiyo onu nasıl halledicez bi sensörü fln varmıdır bulup takılamazmı

Yakında çok yakında yıl 2028 de türk traktör yapacak ha gayret yavaş yavaş.
Nh grubu maalesef ulkemizde eşeği maviye veya kirmiziya boyayıp piyasaya sunsa yine her zaman satar pazar lideri olur,cok kemik ve sadık bir müşteri kitlesi var. Bu sebeple hala bazi eski teknoloji traktorleri peynir ekmek gibi satıyor.

Son düzenleme:

Elektro hidrolik pistonlar var mini boy 25 ile 100 dolar arasında eğer bu adet temin edebilirsem kendim yapacam cekeri düğmeli
TT kalırsak 30 yıl sonra Avrupa traktör kerim bu gün ki halini kullanırız