KARAMAN'IN KOYUNU.YENİ GÜBRE SERPME MAKİNAM

Ynt: KARAMAN'IN KOYUNU.YENİ GÜBRE SERPME MAKİNAM

Göktürk- link=topic=49546.msg490071#msg490071 date=1323896862' Alıntı:
Çift diskli tonluk Hatunsaraylı vardı.Mükemmel makina.Bana gereksiz olduğu için düşünmedim ama tavsiye ederim. Yanılmıyorsam 2600 civarıydı.

makinanız hayırlı olsun. incelediğiniz hatunsaraylı ilaveli olarak mı tonluktu yoksa ilavesiz mi?

nabolant link=topic=49546.msg507042#msg507042 date=1326049838' Alıntı:
ben bağda kullanmak için sormuştum toprak altına vereni

dediğiniz makina http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-is-makinesi-tarim-makineleri-gubre-makinesi-yuksel-tarim-guvencesiyle-28185370/detay

İntersted Kardes hatunsaraylida hem ilvali tonluk var hemde normal tonluk var. Ben yeni s1200 yatay karistiricili aldim. Cok memnunum. Diger arkadasin dedigi dikey karistiricili modeldi oda cok guzel. Tavsiye ederim

DemirCiDede link=topic=49546.msg520434#msg520434 date=1327517392' Alıntı:
İntersted Kardes hatunsaraylida hem ilvali tonluk var hemde normal tonluk var. Ben yeni s1200 yatay karistiricili aldim. Cok memnunum. Diger arkadasin dedigi dikey karistiricili modeldi oda cok guzel. Tavsiye ederim
hayırlı olsun, ilavelimi, ilavesizmi,kaça aldınız. bende düşünüyorum inşllh.
yalnız çift diskliye sıcak bakmıyorum.
tek diskli,tonluk yapıyorlarmı acaba....

bereket. link=topic=49546.msg520461#msg520461 date=1327520049' Alıntı:
Bu firmada tonluk yok kardeş. hep çift diskli üretiyorlar eğer yerin küçük değilse çift diskliden şaşma. tek disk olayı bitti artık. neden tek disk düşünüyorsun anlamadım.
kobra47 link=topic=49546.msg520668#msg520668 date=1327564340' Alıntı:
saolasın kardeş.
Dqn link=topic=49546.msg520480#msg520480 date=1327522595' Alıntı:
Hayırlı olsun, Bereket getirsin..

saolasın kardeş. teşekkür ederim. yakında resimlerini paylaşacagım burdan.

DemirCiDede link=topic=49546.msg520676#msg520676 date=1327565861' Alıntı:
Bu firmada tonluk yok kardeş. hep çift diskli üretiyorlar eğer yerin küçük değilse çift diskliden şaşma. tek disk olayı bitti artık. neden tek disk düşünüyorsun anlamadım. saolasın kardeş.
saolasın kardeş. teşekkür ederim. yakında resimlerini paylaşacagım burdan.
tonluk yok diye yanlış yazmışım tek diskli yok diyecektim.
hepsi çift diskli. benim aldıgım S1200 model 1200 kiloluk yatay karıştırıcı mil var üzerinde. krom disk var. resimlerini kardan çekemedim. çekince paylaşacagım sizlerle. ben 4.900TL ye aldım.

bereket. link=topic=49546.msg520461#msg520461 date=1327520049' Alıntı:
Bu arada ilavesiz benim aldıgım model. kazan 1200 kiloluk. istersen 2 tona kadar çıkabiliyor dediler. hepsi ek parçalı şekildeymiş. tarlada nasıl olacak bakalım. ama alan 2 arkadaşım var ikiside süper dediler. inşaallah hayırlı olur. çok araştırdım bunu almadan önce.

DemirCiDede link=topic=49546.msg520678#msg520678 date=1327566057' Alıntı:
tonluk yok diye yanlış yazmışım tek diskli yok diyecektim.
hepsi çift diskli. benim aldıgım S1200 model 1200 kiloluk yatay karıştırıcı mil var üzerinde. krom disk var. resimlerini kardan çekemedim. çekince paylaşacagım sizlerle. ben 4.900TL ye aldım.
teşekkür ederim...

tekrar hayırlı olsun arkadaş ben de aldım marka landforce model 500 lt hidrolik makine çok hoşuma gitti internetten aldım bide güvenimi boşa çıkarmadılar haftasına gönderdiler bi kaç deneme yaptım alet güzel haberiniz olsun piyasa ya yeni giriyorlar tozu dumana karıştıracaklar gibi farklı bi kaç firmanın bayiliğini yapan arkadaşım bile döndü avantajlı satışları ve kalitesiyle bizim yörede çok beğenildi . ilgilenenlere www.landforce.com.tr adresinden bakabilirler benim makine indirimde bu ara 100 tl indirimde 1150tl ye veriyorlar.

Arkadaşlar bu gördüğünüz makina artık benim değil çünkü iade ettim. 1600 kere paylaşılan bir konu oldu,üzgünüm ama benim içime sinmedi. Çünkü kuyruk mili çalışmıyorken traktör pistonları açıp kapatıyor ama aynı işlem kuyruk mili çalışırken olmuyordu. Kuyruk mili çalışırken yastık başında kapatıp tekrar dönüşte açmak mümkün olmayacaktı. Yada yastık başına gelince kuyruk milini devre dışna alıp pistonları kapatmak (iki işlem arasında gübre yere akacak) ve tekrar sıraya girişte önce pistonu açıp sonra kuyruk milini çalıştırmak ( ve arada yine gübrenin yere akışı). Yada 250 liralık ilave hidrolik parçasını taktırmak.O zamanda fiyat çok kabarıyordu.Zaten eski ama iş gören Yurdusar 350 litrelik gübresaçarım var.Hiç kullanmadan satıcıya geri götürdüm. ' ' Kendi 240 ıma o parçayı taktırdım ama senin motorda o parça orjinalinden var zannettim, bilsem vermezdim ' ' dedi. Zaten çizikleri yüzündende içim atmıyordu. Onun yerine yedili çizel aldım. Onuda ayrı bir konu halinde paylaşıyorum..Konuyu okuyan ve yorum yapan herkese tekrar teşekkür ederim.

Göktürk- link=topic=49546.msg590752#msg590752 date=1336410559' Alıntı:
Arkadaşlar bu gördüğünüz makina artık benim değil çünkü iade ettim. 1600 kere paylaşılan bir konu oldu,üzgünüm ama benim içime sinmedi. Çünkü kuyruk mili çalışmıyorken traktör pistonları açıp kapatıyor ama aynı işlem kuyruk mili çalışırken olmuyordu. Kuyruk mili çalışırken yastık başında kapatıp tekrar dönüşte açmak mümkün olmayacaktı. Yada yastık başına gelince kuyruk milini devre dışna alıp pistonları kapatmak (iki işlem arasında gübre yere akacak) ve tekrar sıraya girişte önce pistonu açıp sonra kuyruk milini çalıştırmak ( ve arada yine gübrenin yere akışı). Yada 250 liralık ilave hidrolik parçasını taktırmak.O zamanda fiyat çok kabarıyordu.Zaten eski ama iş gören Yurdusar 350 litrelik gübresaçarım var.Hiç kullanmadan satıcıya geri götürdüm. ' ' Kendi 240 ıma o parçayı taktırdım ama senin motorda o parça orjinalinden var zannettim, bilsem vermezdim ' ' dedi. Zaten çizikleri yüzündende içim atmıyordu. Onun yerine yedili çizel aldım. Onuda ayrı bir konu halinde paylaşıyorum..Konuyu okuyan ve yorum yapan herkese tekrar teşekkür ederim.
En güzelini yapmışsınız içinize sinmiyosa zaten ne olsa boş :)