Kastamonu MAP' tan ilk görüntüler

Kastamonu MAP' tan ilk görüntüler

Kastamonu map İçin İlk görüntülerimiz... Tamamen köy havasında yer yer mukkemmel rampalar ve en güçlü traktörler dahi gazı 3 e kadar düşebiliyor ... Tek sıkıntım modlarda sıkıntı cekıyoru.. bu modlarla ilgili paket olarak indirebilmemi sağlıyabilecek arkadaslara ihtiyacım var .. Tek Tek indirirken premium olmadığı ıcın zorluk cekıyorum ... Sınırsız netim rahat indirebiliyorum istedğim kadar ama dediğim gibi tek tek indirrken beklediğim süreler zaman kaybı yapıyor ... öyle bi kaç kare varki köşede bi yerdekı tarlanıza Köy tabiri ile çayın içinden giderek gecebılıyorsunuz ve taşlar bile sıkıntı yaratabılıyor ... Mod için yardımcı arkadaslara ihtiyacım var ... Yinede olmasa yavas yavass yapabilirim ... İlgilenen tüm arkadaslara Tesekkür ediyorum ...
sARu_boJEck --- Kastamonu MAP --- Onur TAN

Ynt: Flash Flash Flash [ Kastamonu MAP' tan ilk görüntüler ]

DqN 58 link=topic=42321.msg387526#msg387526 date=1303575154' Alıntı:
O rampaya 8690 la çıksam görerüsün gaz kesmez hiç :D
kardeşim bu haritamda neler var neler çayın içinden en verimli tarlana giderkenki o görüntüler varya üff :) ilk verilen traktöler bu yamalarda 3 e düşüyor gazı johndere ise cıkamıyor takılıp kalıyor geriden kaptırıp tekrar anca belki oda cıkıyor :) onu yukarıda çiftlikte kullanmak için traktörle tasıyıp orda kullanaacağım :) yalnız bi konuda yardım edermisin ?

saru_bojeck link=topic=42321.msg387555#msg387555 date=1303577648' Alıntı:
kardeşim bu haritamda neler var neler çayın içinden en verimli tarlana giderkenki o görüntüler varya üff :) ilk verilen traktöler bu yamalarda 3 e düşüyor gazı johndere ise cıkamıyor takılıp kalıyor geriden kaptırıp tekrar anca belki oda cıkıyor :) onu yukarıda çiftlikte kullanmak için traktörle tasıyıp orda kullanaacağım :) yalnız bi konuda yardım edermisin ?
Bilgim kadarıya yardım edeblirim

bu ahırla ilgili .. yani Orjınal maptaki sistemi nasıl oturtabilirim onun haricinde hersey tamam haritamda ufak tefek rutuşları yapıp mod ve yamalara gececeğim ...