Katı gübre dağıtım makinesi

sayginlar di galiba markasi fuarda gormustum guzel makina. lifler aracili ile ittirmeli.istenirse gubre dagitma isi olmadigi zaman dagitma aparatini sokup normal remork olarakta kullanabilme ozelligi vardi hosuma gitmisti bi bakin derim

• Beğen
Tepkiler: birbey42
piyasaya çalişan makinaların çoğu çınar makina ödemiş tarafında yalnız bazı sıkıntılar çıkıyo bu tür makinalarda kasanın zemindeki hidrolik palet arıza verirse bi romörk gübreyi kürekle boşaltırsın ben örneğini bizzat gördüm.alternatif olarak hidrolik piston ittirmeli efesebat makinanın (çorum )20 ton kapasiteli makinası var.bu tür romorkü yapan ilk firma bence sorup arastırın http://www.habercim19.com/images/upload/image/EFESEBAT SIVI GÜBRE TANKI ÜRETTİ.jpg

trakkulup.net

• Beğen
Yuksel burda rustunu ispat etti.. kac yildir piyasada..

Lakin zincir koptumu ciddi masraf aciyo.. tum zincirlilerde oldugu gibi..

Efesebat-Sayginlar farkli mantikla calisiyor.. avrupa bi meshur firma var onun mantigi..

Ondan da gelmek uzre buraya.. bakalim ne olur..

Kirsehir-Basak da yolda.. sadelik/basitlik olarak favorim bu..

Olabilecek tek sey;

-lastik patlar yada romork devrilir

Baska bi ariza yeri yok:)

Tek saft var.. baskaca cıkıs/hortum bile yok.. dayan gitsin mantıgında..

Bi gelsin netlessin.. eger gorundugu gibiyse köy sartlarinda en mantiklisi bu..

piyasaya çalişan makinaların çoğu çınar makina ödemiş tarafında yalnız bazı sıkıntılar çıkıyo bu tür makinalarda kasanın zemindeki hidrolik palet arıza verirse bi romörk gübreyi kürekle boşaltırsın ben örneğini bizzat gördüm.alternatif olarak hidrolik piston ittirmeli efesebat makinanın (çorum )20 ton kapasiteli makinası var.bu tür romorkü yapan ilk firma bence sorup arastırın http://www.habercim19.com/images/upload/image/EFESEBAT SIVI GÜBRE TANKI ÜRETTİ.jpg

trakkulup.net
Baya güzel gözüküyor

Neden
hidrolik olan mı zincirli olan mı

Kusura bakmayın sezon yokgunlugundan dolayı forma giremiyorum yatay helezonlu olanlar hem köprü yapıyor hemde binde bir içinde yumruktan büyük taş gelirse helezonlar kırılıyor 200 dekar yere gübre attık makina her iş günü sonunda sanayiiyi gördü :)

Hidrolik linin daha randımanlı çalışaçağını düşünüyorum

Neden
hidrolik olan mı zincirli olan mı

Kusura bakmayın sezon yokgunlugundan dolayı forma giremiyorum yatay helezonlu olanlar hem köprü yapıyor hemde binde bir içinde yumruktan büyük taş gelirse helezonlar kırılıyor 200 dekar yere gübre attık makina her iş günü sonunda sanayiiyi gördü :)

Hidrolik linin daha randımanlı çalışaçağını düşünüyorum

• Beğen