Kazici Yukleyici Testleri

Ynt: Kazici Yukleyici Testleri

Bu casenin gelistirilmis serisi her konuda bu adim onde.. lakin orjinal case.. gerci fuarda kabin ici malzeme dizayn cok vasatti eski serinin.. inanin yerli hidromegin kabini ustun du.. zaten hidromegin kabini uluslararasi odul de aldi..

UÖZKAN.77 link=topic=86728.msg1039977#msg1039977 date=1448790569' Alıntı:
Bu casenin gelistirilmis serisi her konuda bu adim onde.. lakin orjinal case.. gerci fuarda kabin ici malzeme dizayn cok vasatti eski serinin.. inanin yerli hidromegin kabini ustun du.. zaten hidromegin kabini uluslararasi odul de aldi..

Yerliyi desteklemek lazım hele hidromekse.
Ki hidromek bu işte oldukça iyi gelişti çaba ve gayret gösteren firmaları desteklememiz gerek...

Dunyada sayilan TÜM her 2 beko loderden 1 i nerdeyse Jcb.. ama yine sonuncu:)

Comparative test : CASE EX vs JCB vs CAT (S-Boom): http://youtu.be/PaTdQWacYNw

Kubilay.. komsunun tavugu komsuya kaz gorunurmus.. yalan yok.. hep gozum jcb lerdeydi.. yine de cok begeniyom.. iyice mercek altina aldim surekli kiyasliyom.. inan hidromekle arasinda cok para farki var ama performans cok yakin.. bi konuda jcb gecse oburunde hidromek ustun.. yada berabere..

Yalniz goz alismis.. is makinasi SARI olcak.. hidromek beyaz.. inan musterilerden 'bu beyazlar sarilar kadar guclu degil galiba diyen oldu..

Oysa Hmk.. jcb den 1 ton agir kuremede.. yuke girmede ustun derim..

UÖZKAN.77 link=topic=86728.msg1039983#msg1039983 date=1448791057' Alıntı:
Dunyada sayilan TÜM her 2 beko loderden 1 i nerdeyse Jcb.. ama yine sonuncu:)

Yalniz goz alismis.. is makinasi SARI olcak.. hidromek beyaz.. inan musterilerden 'bu beyazlar sarilar kadar guclu degil galiba diyen oldu..

Oysa Hmk.. jcb den 1 ton agir kuremede.. yuke girmede ustun derim..

Dediğin gibi abi iş makinası sarı olacak :D
Hidromekleri ace ' yle silmek lazım :D

DSİ dere ıslahı yapıyor burada balkona çıktığımda her yer yeşil makina dolu dedim eski kamyonları boyadıkları gibi alıp sonradan boyamışlardır dürbünü alıp baktım vernikli cilalı fabrikasyon boyanmış makina boma bi baktım Hidromek yazıyor bi makinaya yeşil bu kadar mı yakışmaz :D
Caterpillar Bulldozerler var belki 30 senelik onlar bile daha çekici duruyor yeşil boyayla,Hidromek bi itici bi çirkin :D

UÖZKAN.77 link=topic=86728.msg1039984#msg1039984 date=1448791275' Alıntı:
Amator yerli bi test..

JCB VE HİDROMEK: http://youtu.be/oXFch_WgfTc

İşte bunlar sıkıntı tam serilik gerektiren yerde az bi yavaş kalıyor buda buna bağlı olarak yükleme+manevra beraber kullanımı zorlaştırır vakit kaybı yapar hah devri 1800-2000 e çıkarırsın yakıt artar :D yine JCB :D

Ideali 1500 devir..

dsi.. Yesil kurbaga:)

Hmk 2012 de beyaza gecti.. oncesinde Terex var beyaz.. gerisi sari..

Bi de mini orta paletlilet var kubota vs.. onlar sari degil.. alli morlu..

Is makinasi sari olcak vesselam:)

UÖZKAN.77 link=topic=86728.msg1039999#msg1039999 date=1448792739' Alıntı:
Ideali 1500 devir..

dsi.. Yesil kurbaga:)

Hmk 2012 de beyaza gecti.. oncesinde Terex var beyaz.. gerisi sari..

Bi de mini orta paletlilet var kubota vs.. onlar sari degil.. alli morlu..

Is makinasi sari olcak vesselam:)

Volvonun yokmu belo-loder ' i ? O hem sarı hemde yeni trend,sanırsın belediye dağıtıyor makinayı satan yerine Volvo alıyor :D

UÖZKAN.77 link=topic=86728.msg1040029#msg1040029 date=1448797221' Alıntı:
Volvo da onlarca markada.. bizde en tutulan hudromek ve jcb..

Jd nin bile var ..
abi ben bu yaz mst kullandım kullandığım tek iş makinası da o zaten ya :D kullanması traktörden rahat geldi bana özellikle shuttle üzerinden bükmeli vitese hasta oldum. arka bomla çalışırken çok iyiydi ama ön yükleyiciyi pek tutmadım
tesviyesiz bi yer vardı yol kenarında şurayı küreyip düzeltelim dedik benim bağcıya tesviye küreği taksam daha iyi iş çıkarırdı sanırım ama arka bom çok iyi

FatihEFE link=topic=86728.msg1040838#msg1040838 date=1448992216' Alıntı:
abi ben bu yaz mst kullandım kullandığım tek iş makinası da o zaten ya :D kullanması traktörden rahat geldi bana özellikle shuttle üzerinden bükmeli vitese hasta oldum. arka bomla çalışırken çok iyiydi ama ön yükleyiciyi pek tutmadım
tesviyesiz bi yer vardı yol kenarında şurayı küreyip düzeltelim dedik benim bağcıya tesviye küreği taksam daha iyi iş çıkarırdı sanırım ama arka bom çok iyi
On kovayla pist yaparım abi sen biraz acemi olduğundan herhalde :)